Большой Бокал

18.09.2015

Як використовувати велику вазу-келих

Зараз великою популярністю користуються вази у формі келиха з прозорого скла. Великий келих — це незвичайний подарунок для колег і близьких людей. У величезному келиху можна подавати святковий пунш або глінтвейн, в келиху великих розмірів можна зробити акваріум для рибок або равликів. У вазах у формі келиха будуть дуже оригінально виглядати винні пробки. Якщо ви колекціонуєте пробки, складайте їх у келих. Ця проста композиція прикрасить, як квартиру, так і бар. Ваза у формі келиха може бути посудиною для створення флораріум, якщо вона з прозорого скла. Виберіть розмір майбутньої композиції, декоративні рослини, грунт і починайте творити. З скляного келиха можна зробити органайзер для канцелярського приладдя, або своєрідну вітрину для виставки товарів. Якщо ви шукаєте незвичайну вазу для подавання цукерок, фруктів або солодощів — келих підійде ідеально. Молодята часто проводять весільну пісочну церемонію і не можуть визначитися з формою майбутньої композиції, чому б не вибрати вазу келих? Така форма вази зробить незвичайною Вашу флористичну композицію, або подарований коханим букет троянд. У такій вазі можна зробити декоративну композицію з мушель, камінців, штучних квітів та сухоцвітів. У келих можна скласти горіхи і жолуді — вийде осіння композиція. Якщо туди помістити штучний сніг і новорічні іграшки — вийде новорічна композиція. Великий келих може служити зволожувачем повітря — просто покладіть в нього черепашки, камінці чи скляні кульки і налийте води. Якщо ви прикрашаєте дитячу — покладіть у вазу м’які іграшки. У ресторанному бізнесі коньячний келих називають — снифтер, ця велика ваза чимось на неї схожа, так може приготувати величезний коктейль для вечірки.

Завдяки прозорому склу, будь-яка Ваша композиція буде виглядати чітко і яскраво. А на її гладкі стінки можна розписати вітражними фарбами або обклеїти незвичайними картинами в техніці декупаж.

загалом, велика ваза у формі келиха може бути посудиною для збору винних пробок, для флораріум, зволожувача повітря, пуншу, глінтвейну, компоту і коктейлю, також акваріумом, конфетницей, фруктовницей, органайзером, основою для різних декоративних композицій і створення декупажу. Цей великий келих незважаючи на свою лаконічну і строгу форму може бути просто вазою для флористичних композицій і кольорів.

У нашому інтернет-магазині «Біг келих» Ви можете купити вази у формі келиха з прозорого скла різних розмірів для оформлення будинку, офісу, ресторану, виставки, для себе або в подарунок. Щоб вибрати потрібний розмір вази і просто побачити її, приїжджайте до нас в офіс. Якщо Ви точно впевнені в потрібному розмірі, замовте доставку на будинок.


  • Повернення грошей

  • Обмін в магазині

  • Готівковий / безготівковий розрахунок

  • Доставка

  • Самовивіз / шоу-рум

Короткий опис статті: величезні келихи Магазин створений на PrestaShop магазин, prestashop

Джерело: Большой Бокал

Большой Бокал Як використовувати велику вазу-келих Зараз великою популярністю користуються вази у формі келиха з прозорого скла.

Також ви можете прочитати