Торти з мастики

Багатоярусний весільний торт своїми руками . Настільна книга Молодої

06.08.2015

Багатоярусний весільний торт своїми руками

Ось такий чудовий весільний торт для частування 120 осіб, складається з 3 ярусів, Ви можете спекти на весілля самі! Як? У цьому вам допоможе чудова книжка від Дженіс Мэрфитт і Луїзи Пикфорт «Як прикрасити торт». де наведено багато рецептів виготовлення і способів прикраси самих різних (а не тільки весільних) тортів.

Багатоярусний весільний торт своїми руками . Настільна книга Молодої

Ми ж сьогодні поцікавимося рецептом прикраси тільки одного торта, а саме цього — цілком класичного багатоярусного весільного торта, кольорова гама якого (цукрова помадка кольору шампанського, прикраси в кавових тонах і оборки з цукрової помадки) якщо вже і не так незвичайна, зате дуже елегантна і дуже витончена. Як приготувати інгредієнти для цього торта докладно з усіма тонкощами описано в перших розділах цієї книжки. ми ж — тільки прикрашаємо весільний торт.

• 3 здобних фруктових кексу діаметром по 25, 20 і 15 см

• 120 мл (1/2 чашки) абрикосового желе

• 2.5 кг домашнього або купованого білого марципана

• 3,25 кг цукрової помадки, пофарбованої в колір шампанського

• 450 г (1.5 чашки) королівської глазурі

• 575 р пелюсткової помадки

• харчові барвники: кольору старого золота і темно-коричневий

ПРИКРАСИ

• 5 м стрічки кольору шампанського шириною 2 см

• 2 стрічки кольору шампанського шириною 5 мм

• 4 м стрічки кавового кольору шириною 1 см

• 2 м стрічки кавового кольору шириною 5 мм

• 6 стовпчиків-опор кольору шампанського

• живі білі або кремові квіти

МАТЕРІАЛИ І ПРИСТОСУВАННЯ

• 3 круглих підноса діаметром 30, 25 і 20 см

• корнетики з жиронепроникного (вощеного) паперу ( корнетик — трубка з пергаментного паперу, згорнута конусом, через яку випускають масло, крем при оздобленні страв)

• прості насадки з самим вузьким отвором і трохи побільше

• жиронепроникний (вощений) папір

• затискні щипчики

• 6 акрилових паличок

ПРИГОТУВАННЯ

Помістіть кожен кекс на відповідний піднос і змажте абрикосовим желе. Покрийте кожен кекс марципаном.

Відкладіть 900 цукрової помадки для обробки підносів, решта нанесіть рівним шаром на кожен кекс, причому починайте з самого великого. Поставте в коробках на ніч в теплому сухому місці. Вимісіть решту помадку разом з обрізками і покрийте нею підноси. Помістіть кекси на підноси і приберіть в коробки.

Приготуйте королівську глазур і пелюсткову помадку, злегка фарбуйте їх харчовим барвником кольору старого золота під колір цукрової помадки. Наполовину наповніть королівської глазур’ю корнетик, забезпечений простий насадкою з вузьким зрізом. Відміряйте відрізки широкої стрічки кольору шампанського потрібної довжини і обтягніть ними кожен піднос.

Багатоярусний весільний торт своїми руками . Настільна книга Молодої

Щоб виготовити трафарети, відміряйте смуги жиронепроникного (вощеного) паперу однакової ширини і довжини, що дорівнює окружності кожного з кексів. Найдовшу розмітьте на шість рівних частин, наступну — на п’ять, а саму коротку — на чотири частини, щоразу роблячи загин. Складіть по лініях згину. Покладіть на тарілку кожен з трафаретів, щоб її край у верхній точці припадає на середину по ширині. Обведіть край тарілки папір і виріжте по контуру.

Оберніть кожен кекс відповідним трафаретом і намітьте фестони харчовим фломастерам або шпилькою. Зніміть трафарети. Обтягніть нижній край кожного кексу широкою стрічкою кавового кольору і закріпіть її краплею королівської глазурі.

Вимісіть залишилася цукрову помадку разом з пелюсткової і, відламуючи але невеликому шматочку, зробіть деталі воланів (див. «Виготовлення воланів» ). На найбільшому кексі нанесіть лінію глазурі по контуру трафарету і прикріпіть оборку, обережно притискаючи до поверхні. Як тільки перші шість деталей оборки прикрасять кекс, беріться за наступний ряд. Затискними щипчиками нанесіть малюнок на стиках. Повторіть процедуру на інших кексах.

Виготовлення воланів:

Багатоярусний весільний торт своїми руками . Настільна книга Молодої

Зробіть візерунок з крапель і хвилястих рисок по верхньому краю воланів, а також внизу. між ними. Окрасьте частина Королівської глазурі в темно-коричневий колір і нанесіть її поверх крапель і рисок за допомогою простої насадки з самим вузьким отвором. Зав’яжіть з найбільш тонких стрічок 15 бантиків кавового кольору і 15 бантиків кольору шампанського. Прикріпіть їх під і над оборками в місцях стиків. Залиште кекси сохнути в коробках.

Багатоярусний весільний торт своїми руками . Настільна книга Молодої

Перед самим весіллям поставте на місце стовпчики-опори на великому і середньому кексах. Застроміть в стовпчики і кекси акрилові палички. Позначте на них висоту стовпчиків і обережно витягніть. Відріжте надлишок. Знову зберіть кекси в потрібному порядку разом з акриловими паличками і стовпчиками-опорами; обережно встановіть кожен кекс поверх іншого. Прикрасьте свіжими квітами верх торта і вставте по одному між опорами.

Короткий опис статті: весільний торт Ось такий чудовий весільний торт для частування 120 осіб, складається з 3 ярусів, Ви можете спекти на весілля самі! Як? У цьому вам допоможе чудова книжка від Дженіс Мэрфитт і Лу торти, тортів, весільний, весільний торт, книги, майстерність, глазурі, прикрасити, прикраси торта, весільні, Весільний торт, прикрас, спекти торт, весілля,прикрашаємо торт, торта, як прикрасити торт, торт,

Джерело: Багатоярусний весільний торт своїми руками » Настільна книга Нареченої

Багатоярусний весільний торт своїми руками Ось такий чудовий весільний торт для частування 120 осіб, складається з 3 ярусів, Ви можете спекти на весілля самі! Як? У цьому вам допоможе чудова книжка від Дженіс Мэрфитт і Луїзи Пикфорт «Як прикрасити торт».

Також ви можете прочитати