Торти з мастики

Банку в горошок термос для їжі 350 мл

23.09.2015

Спасибі, ми вам передзвонимо!
Опис

Термос харчовий герметичний

Термос для їжі це зручний варіант, якщо треба взяти холодну і гарячу їжу з собою і зберегти її температуру надовго. Традиційно при словах «термобанка», «пищевй термос» та інше Ви першим ділом уявляєте термос для гарячого супу, якщо на момент перекусу поруч немає мікрохвильовки. Але на ділі можливості термоси для їжі куди різноманітніше!

Ця посуд з термоізоляцією надовго зберігає і тепло, і холод. Якщо ви хочете взяти з собою прохолодне морозиво в спеку, свіжий салат зі сметаною, фруктове желе з ягодами та інші ласощі того ж плану, покладіть їх у термобанку. Точно так само зручно брати з собою гарячі страви — м’ясо, кукурудзу, оладки та інше в цьому посуді. Якщо Ви хочете поласувати чимось гарячим в такому місці, де немає можливості підігріти їжу — наприклад, після басейну, на природі, на прогулянці на вулиці, на роботі якщо немає обладнаної кухні.

Чим і де знадобиться термобанка

Термос банку це традиційна форма герметичній посуду з термоізоляцією. Вона обтічна, зручна, невелика за розміром. Сучасні термобанка для обіду достатньо легка, щоб її можна було брати з собою і дітям, і дорослим. Залежно від дизайну і місткості, можна знайти симпатичну термо баночку в школу, садочок, інститут, на роботу, на прогулянку з привалом на гарячий обід або вечерю, незвичайний романтичний вечір на природу чи в подорож, коли хочеться швидко і смачно перекусити гарячої домашньою їжею.

Переваги вироби

Термобанка T’s Style це один з найбільш якісних харчових термосів з якісного матеріалу і з милим дизайном. Герметична банку з термоізоляцією сподобається дитині, дівчині, жінці. Це хороший домашній подарунок та зручний аксесуар. Позитивних сторін у цієї портативної посуду багато:

— ергономічна округла форма

— якісна сталь як основний матеріал

— легка

— компактна

— зручна

— безпечна для дітей за рахунок відсутності гострих кутів

— мила забарвлення в горошок

— містка

— довго зберігає тепло і холод

— швидко окупається

— є сертифікат на якість

Купити банку термос T’s Style в місті Київ можна швидко і просто, якщо Ви оформляєте замовлення через IdeaShop. Баночка буде служити довго як хороший дитячий термос для гарячого дитячого харчування поза домом. Герметичний харчової контейнер з теплоізоляцією на навчання, роботу, відпочинок дуже довговічний, його важко подряпати, малюнок дуже стійкий до подряпин і тертя.

Купити хороший термос для їжі в IdeaShop це практичне і вигідну у всіх планах рішення. Особливо в плані грошей — домашня їжа набагато дешевше, ніж ресторанна того ж якості. Вона безпечна (адже Ви не знаєте, який склад покупних страв і якими руками їх готували в ресторані або кафе), завжди свіжа і доступна в будь-який час — треба просто дістати симпатичну баночку і столовий прилад, відкрити і насолоджуватися стравою! Приємного апетиту!

Технічні характеристики:

Матеріал: нержавіюча сталь

Корисний об’єм. 350 мл

Період термоізоляції. 6-12 годин

Кольори (наявність уточнюйте у менеджера: блакитний, рожевий, гірчичний, желтозеленый в горошок

Короткий опис статті: термос для їжі

Джерело: Банку в горошок термос для їжі 350 мл

Спасибі, ми вам передзвонимо! Опис Термос харчовий герметичний Термос для їжі це зручний варіант, якщо треба взяти холодну і гарячу їжу з собою і зберегти її температуру надовго. Традиційно при словах «термобанка», «пищевй термос» та інше Ви першим ділом уявляєте термос для гарячого супу, якщо на момент перекусу поруч немає мікрохвильовки.

Також ви можете прочитати