Торти з мастики

Богемське скло (Чехія), вази, ціна, купити посуд з богемського скла в інтернет-магазині FarforPosuda.

24.09.2015

Підкатегорії

Столовий посуд завжди розглядалася не тільки як утилітарні прилади для їжі. Вона служила показником розкоші і смаку господаря. Виготовлення скла, фарфору досі є престижним ремеслом, в рамках якого склалися багаторічні традиції. Представлена в інтернет-магазині посуд з богемського скла прикрасить Ваш стіл.

Цей матеріал служить основою для дутої посуду, виготовленої за технологіями, розробленими в провінції Богемія (Чехія). Перші згадки про нього датуються 1162 роком, проте світову популярність він отримав в XVI-XVII століттях завдяки майстру Каспару Леману, який розробив унікальну методику обробки скляних виробів. Фото виробів можна побачити на сайті нашого інтернет-магазину.

Характерні особливості скла з Богемії

Прозорість. Ви можете придбати богемське скло з Чехії, яка відрізняється однорідністю. Його чистота порівнянна з гірським кришталем. Як видно на фото, воно не має митних плям, вкраплень повітря або сторонніх часток. Якість обробки забезпечує гранях бездоганну гладкість.

Мелодійний дзвін. При легкому торканні до посуді металевим предметом вона видає тривалий однотонний гармонійний дзвін з поступово затухаючою амплітудою. Якщо провести вологим пальцем по крайці фужера, то видаваний їм звук буде нагадувати камертон.

Однорідність забарвлення. Якщо виріб виконується з кольорового богемського скла, воно має рівномірний відтінок без видимих згустків пігменту. Винятком є посуд, оброблена травленням.

Наш асортимент

Наш інтернет-магазин надає можливість купити за доступною ціною богемське скло з Чехії наступних категорій.

Столові вази і цукорниці. Ця посуд являє собою широку чашу з кришкою або кубок на високій ніжці. Безбарвне або забарвлене скло може бути декороване кольоровою окантовкою у вигляді античного орнаменту.

Склянки. Ці вироби мають просту або складну форму з ручкою або без неї. Вони можуть виконуватися з простим, гранованим або «обертовим» денцем.

Карафи і глеки. Для даних виробів циліндричної або конічної форми використовується переважно безбарвне скло, прикрашене травленными або золоченими візерунками й орнаментами, які можна побачити на фото.

Вази для квітів. Серед даних виробів зустрічаються досить аскетичні, що мають просту конічну або грановану форму. Також Ви знайдете декоровані вази, матеріалом для яких служить тоноване скло, прикрашена ліпниною.

Ви можете отримати цікаву інформацію та купити у нашому інтернет-магазині богемське скло, звернувшись за вказаною у розділі «Контакти» телефоном та електронною поштою, а також скориставшись функцією «Кошик».

Короткий опис статті: купити богемське скло У нашому інтернет-магазині FarforPosuda.ru представлена якісна посуд з кольорового богемського скла і кришталю (чеське скло Богемія), вази. богемське скло, кришталь, купити, магазин, чеський, богемія, інтернет, ціна, чехія, кольорове, фото, посуд, ваза

Джерело: Богемське скло (Чехія), вази, ціна — купити посуд з богемського скла в інтернет-магазині FarforPosuda.ru

Богемське скло (Чехія), вази, ціна, купити посуд з богемського скла в інтернет-магазині FarforPosuda. Підкатегорії Столовий посуд завжди розглядалася не тільки як утилітарні прилади для їжі. Вона служила показником розкоші і смаку господаря.

Також ви можете прочитати