Торти з мастики

Декоративні вази для квітів купити оптом, інтернет магазин BelVase

13.09.2015

Декоративні вази BelVase


Купити декоративні вази для квітів оптом в інтернет-магазині «BelVase» за доступними цінами можна прямо зараз, залишивши заявку на нашому сайті!

Декоративні вази є яскравим предметом інтер’єру. Вази для кольорів в дизайні житла можуть внести свою «родзинку», стати яскравим акцентом чи завершальним штрихом інтер’єру приміщення.

Декоративні скляні вази з малюнком найбільш цінні, адже вони розписуються художниками індивідуально. Кожен виріб відрізняється елегантністю, стилем і унікальністю малюнка.

Скляні вази для квітів з ручним розписом не тільки можуть підкреслити вишуканість інтер’єру господині, але і стати бажаним подарунком до будь-якого свята!

Наша компанія є офіційним представником білоруського заводу «ТрансОпт» у Росії. Виробнича компанія «ТрансОпт» є провідним виробником декорованих виробів (вази, свічники, келихи) зі скла в Республіці Білорусь.

Більше 10 років над дизайном і виготовленням виробів із скла трудиться більше 30 художників найвищого рівня.

Малюнки на склі (вази, свічники) створюються художниками вручну, тому кожен малюнок неповторний!

Офіційним представником заводу в Росії є компанія ТОВ «Белвэйс». Компанія Белвэйс здійснює оптові та дрібнооптові поставки декоративних ваз, свічників, питного скла в мережеві і роздрібні магазини, а також в оптовий канал збуту на умовах і за цінами заводу.

  • Розробити ексклюзивну колекцію декоративних ваз під Ваші магазини;
  • Зробити декоративні вази і свічники з Вашим логотипом;
  • Здійснювати оперативно і якісно логістику на всій території Росії.

У нашому інтернет магазині Belvase представлена безліч скляних ваз для квітів. Ми пропонуємо декоративні вази скляні оптом з різними малюнками (абстракція, квіти, престиж, фауна). В магазині Belvase широкий асортимент декоративних ваз, який здатний задовольнити будь-які потреби навіть самого вимогливого покупця. Асортимент інтернет магазину квіткових ваз постійно оновлюється. Декоративні вази стануть відмінним корпоративним подарунком на будь-яке свято!

купити вази для квітів оптом можна оформити замовлення через наш оптовий інтернет-магазин прямо зараз! Магазин Belvase здійснює будь-які обсяги поставок і для оптовиків завжди передбачена гнучка система знижок!

В оптовому інтернет магазині декоративних ваз для квітів Белвэйс також Ви можете придбати:
Короткий опис статті: декоративні келихи Купити декоративні вази для квітів оптом в інтернет-магазині

Джерело: Декоративні вази для квітів купити оптом — інтернет магазин BelVase

Декоративні вази для квітів купити оптом, інтернет магазин BelVase Декоративні вази BelVase Купити декоративні вази для квітів оптом в інтернет-магазині BelVase за доступними цінами можна прямо зараз, залишивши заявку на нашому сайті!

Також ви можете прочитати