Торти з мастики

Дитячі торти з мастики. Торт Заєць . Дитячі рецепти

29.07.2015

Дитячі рецепти
Дитячий торт з мастики «Щасливий заєць»

Дитячі торти з мастики. Торт Заєць . Дитячі рецепти

Зараз дуже модно готувати дитячі торти з мастики. Напевно, ні один дитячий день народження не обходиться без такого торта. Воно й зрозуміло, адже з мастики можна зліпити все, що душі завгодно: героїв мультиків, казкових принцес, забавних звіряток, та все що захочете! Можна, наприклад, ось такого щасливого зайця на горі морквин. Дитячі торти з мастики. Торт Заєць . Дитячі рецепти

для крему:

для мастики:

маршмелоу (жувальний зефір) — 100 гр.

масло вершкове — 10гр. (чайна ложка)

цукрова пудра — 400гр.

харчові барвники

Приготування:

Готуємо бісквіт:

Білки відокремити від жовтків і збити з половиною цукру до крутий піни.

Другу половину цукру збити з жовтками, додати соду, борошно і акуратно перемішуючи додати білки.

Випікати в духовці при температурі 180 градусів до готовності, потім остудити, розрізати на 2-3 коржа.

Готуємо крем:

Фрукти нарізати кубиками, вершки збити з цукром до загусання (не переборщіть, щоб не вийшло масло) і акуратно змішавши з фруктами.

Намастити кремом коржі. Додати округлу форму.

Цю суміш викласти на просеяную пудру (як тісто яке потрібно вимісити) і акуратно вимішувати до консистенції пластиліну. Барвник можна додати відразу, як дістали з печі, а можна і вмішати потім.

Зробити з мастики маленькі морквини і зайчика. Скласти морквини гіркою, а на них укласти щасливого зайця. Дитячі торти з мастики. Торт Заєць . Дитячі рецепти

Короткий опис статті: торти з мастики Зараз дуже модно готувати дитячі торти з мастики. Напевно, ні один дитячий день народження не обходиться без такого торта. Воно й зрозуміло, в Дитячі торти з мастики. Торт «Заєць»

Джерело: Дитячі торти з мастики. Торт «Заєць» | Дитячі рецепти

Дитячі рецепти Дитячий торт з мастики «Щасливий заєць» Зараз дуже модно готувати дитячі торти з мастики. Напевно, ні один дитячий день народження не обходиться без такого торта. Воно й зрозуміло, адже з мастики можна зліпити все, що душі завгодно: героїв мультиків, казкових принцес, забавних звіряток, та все що захочете! Можна, наприклад, ось такого щасливого зайця на горі морквин.

Також ви можете прочитати