Торти з мастики

Двохярусний торт мастикою з: рецепт з фото

07.09.2015

Двох’ярусний торт з мастикою

Опубліковано 30.01.2014

Калорійність: Не вказана

Час приготування: Не вказано

Приготування смачного торта – відповідальне завдання для кожної господині. А якщо торт випікається до свята, йому ще необхідно надати красиве оформлення. Приготуйте на торжество красивий двох’ярусний торт, прикрашений мастикою і трояндами з неї. Такий святковий торт точно підкорить всіх присутніх гостей.

— барвник харчової зеленого кольору – на кінчику ножа.

Діаметр верхнього ярусу торта – 15 см, нижнього – 22 див.

Приготування

Почнемо готувати наш двох’ярусний торт з мастикою саме з приготування троянд, так як вони повинні трохи підсохнути перед установкою на торт.

Отже, візьміть маршмеллоу, розділіть їх за кольорами. Білі маршмеллоу залиште для покриття торта, а рожеві будемо використовувати для виготовлення троянд. Покладіть рожеві маршмеллоу в ємність, додайте до них масло.

Поставте ємність з перерахованими інгредієнтами в мікрохвильову піч та розігрівайте їх при потужності 600 Вт 1 хвилину до збільшення маршмеллоу в обсязі. Перемішайте все ложкою.

Додайте харчовий барвник рожевого кольору (можна і будь-якого іншого на ваш вибір). Барвник використовуємо для додання яскравого кольору трояндам. Ще раз перемішайте все до однорідності кольору.

Додайте невеликими порціями цукрову пудру і місіть, поки не вийде однорідна пластична маса – мастика.

Розкачайте її на присипаному цукровою пудрою столі за допомогою качалки в пласт.

У нашому двох’ярусному торті будемо використовувати два види троянд. Один вид троянд будемо робити з допомогою вирубок.

Отже, з допомогою спеціальних вирубок «Троянда» виріжте заготовки різних розмірів.

Утончите трохи з допомогою спеціального інструменту краю квітів.

З невеликого шматочка мастики зробіть конус і наколіть його на зубочистку. Це буде підстава троянди.

Короткий опис статті: торти з мастики Якщо у вас намічається велике свято з численними гостями, ошеломите їх красивим і смачним двоярусним тортом з цукровою мастикою! двох’ярусний, торт, мастика, рецепт, фото

Джерело: Двох’ярусний торт мастикою з: рецепт з фото

Двохярусний торт з мастикою Опубліковано 30.01.2014 Калорійність: Не вказана Час приготування: Не вказано Приготування смачного торта – відповідальне завдання для кожної господині. А якщо торт випікається до свята, йому ще необхідно надати красиве оформлення.

Також ви можете прочитати