Торти з мастики

Ексклюзивні торти

02.09.2015

Ексклюзивні торти

Десерт для мене найважливіше страву у банкеті. Коли готуються до весілля або ювілею, саме для торта відводиться окреме місце.

Наше завдання, як замовників, придумати дизайн майбутнього торта. Іншими словами, докладно описати, як ми хочемо, щоб він виглядав. І не менш важливо, з яких інгредієнтів він повинен складатися. Можна підібрати різну начинку, різні види тіста і різноманітні прикраси.

Зовнішній вигляд торта обмежений тільки вашими фантазіями і здібностями кондитера.

 1. Торт «мрія окуліста». Назва говорить сама за себе, презентувати такий твір можна не тільки окулістів, але і всім, хто так чи інакше пов’язаний з очима.

Ексклюзивні торти

 • Торт « піонерський». Якщо вас замучила ностальгія по піонерському минулого. Саме цей торт стане вашою втіхою. Звичайно, на цьому барабані ви не зіграєте, і цей піонерський галстук вам не пов’яжуть. Але око порадує і проллє бальзам на душу.

  Ексклюзивні торти

 • Торт «ноутбук». Актуальність появи даного торта важко недооцінити. Зараз з’являється багато пісень про комп’ютери і все, що з ними пов’язано. Кондитери завжди йшли в ногу з останніми ноу-хау. Тому поява такого торта природно.

  Ексклюзивні торти

 • Торт «банний». Якщо для вас слово лазня – це не просто вислів. І все, що з нею пов’язано, викликає у вас радісні спогади. Тоді замовте цей торт для друзів по бані чергове відвідування цього закладу. Він приємно здивує ваших соратників по віника і пари.

  Ексклюзивні торти

 • Торт «медичний». До цього торту необхідно додати листівку з клятвою Гіппократу. Так комплект буде більш повним. Впевнена, що він порадує всіх медичних працівників. В залежності від специфіки ваших друзів, додати до прикрас можна скальпель або змінити його на будь-який інший медичний інструмент.

  Ексклюзивні торти

 • Торт «річковий». Я не знаю, наскільки річкові працівники люблять солодке. Але, на мій погляд, торт прикрашений черепашками буде доречний і для капітана корабля і для звичайного матроса.

  Ексклюзивні торти

 • Торт «скорпіон». Пропоную вам вибрати цей торт у 2х випадках. Якщо ваш обранець теж скорпіон за гороскопом або ж він просто любить екстремальних комах. Торт не просто красивий, але він має вигляд дорогий антикварної речі.

  Ексклюзивні торти

 • Торт «леопард». Вирішивши подарувати такий торт дресирувальника або працівника зоопарку, ви не залишите їх байдужими!

  Ексклюзивні торти

 • Торт «100 доларів». Торт спеціально придуманий для працівників фінансової сфери. А його розміри розкажуть про кількість гостей, які зможуть поласувати цим тортом. Якщо ваш друг любить гроші, не позбавляйте його задоволення почути запах грошей і дізнатися їх смак.

  Ексклюзивні торти

 • Торт «макаронний». Дуже веселий і бадьорий торт. Посміхатися буде і ваш обранець або обраниця, а разом з ним і всі гості

  Ексклюзивні торти

 • У мене жевріє надія, що ви вибрали якийсь торт для свого ювілею або комусь у подарунок.

  Рекомендую вам подавати ваш торт у темряві зі свічками і під легку музику, а може і під барабанний дріб. Тоді ефект буде приголомшливим.

  Лінь – двигун прогресу, я б сказала інакше. Натхнення і ідея — двигун прогресу. Зараз вже з’явилися принтери, які зроблять будь-яку фотографію на торті. Так, можна навіть вибирати, чим і як її зроблять.

  Систем приготування або виготовлення кілька, але по суті, вони однакові. В чому різниця? В одному випадку фото наноситься на сам торт, а у другому на спеціальні пластини. Звичайно ж, фото їстівні. Так що, якщо у вас з’явилася ідея про якомусь незвичному торті, швидше за все це все реально втілити в життя. Ви можете зробити навіть фотомонтаж, або ж вам допоможуть це зробити.

  На підтвердження своїх слів подивіться на ці торти, дуже апетитно виглядають. А фото дуже реалістичні.

  Ексклюзивні торти

  Ексклюзивні торти

  Ексклюзивні торти

  Другу частину присвячено професіоналам своєї справи в їх професійним святам.

  Пропоную почати з будівельників, їхнього професійного свята у нашому топі присвячені 2 торта.

  1. Торт на день будівельника

  Ексклюзивні торти

  Ексклюзивні торти

  Перший не такий масштабний і простіше іншого. Кельма і цегла – складові успіху будівельника. Другий торт, це цілий будівельний ділянку. З кранами і вусатим бригадиром. Дуже забавні торти. Візьміть на замітку, день будівельника відзначається в першу суботу серпня.

  2. Торт на день поліції

  Ексклюзивні торти

  Для тих, хто в погонах, для кого слова «честь мундира» — не просто струс повітря. У їх професійне свято так хочеться зробити щось незвичайне. Таким звичайним подарунком нехай буде цей торт.

  3. Торт на день електрика

  Ексклюзивні торти

  У наш час, коли електрика означає практично всі. Телефони та комп’ютери, плити, пральні машини, бойлери та холодильники… Все — залежить від наявності електрики. Нехай цей торт приймають, як електрики, так і ті, хто працює з освітлювальними приладами. Хай буде світло! І нехай він дійсно буде у ваших серцях і душах, що дарує всім людям можливість нормально жити.

  4. Торт працівникам ДПС

  Ексклюзивні торти

  Працівникам ДПС цей торт має принести удачу. Посмішки і захоплення він точно викличе.

  Ексклюзивні торти

  Ексклюзивні торти

  Ексклюзивні торти

  8. Торт «медаль»

  Ексклюзивні торти

  За хороший працю, високий професіоналізм у своїй роботі хай вас оцінюють і таким тортом, і реальної медаллю.

  9. Торт «не напружуйся»

  Ексклюзивні торти

  Знаходите час для відпочинку і не напружуйтеся! Нехай ваша робота буде в радість і задоволення. Професійних вам перемог!

  Якщо ви маєте хобі або просто любите регулярні посиденьки з друзями під кухлик пива, то ця стаття для вас. Вона, також, для всіх тих, хто має друзів і подруг. Любить і поважає своїх колег по роботі і може дозволити пожартувати. І ще для всіх чоловіків, яких хвилює одне питання 8 березня. Як подарувати Париж коханої, якщо грошей вистачає лише на не великий торт? І просто незвичайні торти на день народження.

  Ви любите збиратися разом, щоб попити пивка і поїсти рибку? Ви обговорюєте всі труднощі і підтримуєте один одного радою. Тобто допомагаєте і словом і ділом? Для вас слово друг – це кілька людей, які з вами йдуть по всій вашого життя, допомагаючи долати печалі і ділити радості.

  Закінчуємо довгу прелюдію

  Короткий опис статті: ексклюзивні торти Десерт для мене найважливіше страву у банкеті. Коли готуються до весілля або ювілею, гаджет,Дизайн,тварини,креатив,незвичайне,незвичайні тварини,незвичайні люди,подарунок,Реклама,скульптура

  Джерело: Ексклюзивні торти

  Ексклюзивні торти Десерт для мене найважливіше страву у банкеті. Коли готуються до весілля або ювілею, саме для торта відводиться окреме місце. Наше завдання, як замовників, придумати дизайн майбутнього торта.

  Також ви можете прочитати