Гарне оформлення весільних келихів ❤ прикраса весільних

18.09.2015

Готуємося до весілля: все про весільних келихах

Зміст:

Незважаючи на те, що про весілля написано дуже багато статей, в яких автори намагаються висвітлити, як можна детальніше всі подробиці підготовки до весілля, про таку важливою «дрібниці», як весільні келихи, чомусь відомо зовсім небагато.

Трохи історії

Прикраса весільного автомобіля своїми руками.

Прикраса весільних пляшок

Оформлення весільних пляшок шампанського своїми руками

Навряд чи у наш час існує пара, якій не був би відомий звичай розбивати вщент весільні келихи. Вважається, що робиться це «на удачу» для майбутньої сім’ї. Історія цієї традиції сягає своїм корінням далеко в минуле і відноситься до давньоєврейської весільної церемонії. Саме на давньоєврейських весілля наречений, до її закінчення, по закінченні торжества, розбивав весільний келих. Тут доречно згадати і російських офіцерів, які осушивши келих вина, розбивали його. «На щастя!». І якщо раніше, нареченому пропонували розбити весільний келих, з якого він пив, то сьогодні, весільні бокали також прийнято розбивати, але більш цивілізовано: для цього спочатку келих загортають у серветку, і тільки потім наречений каблуком розбиває його. Всі присутні кричать: « Вітаємо! Щастя!». Розбиті весільні келихи служать відображенням прекрасного повір’я, яке свідчить про те, що стримавши радість, відганяєш нещастя.

Крім того, цей звичай, як би застерігає нареченого, опьяненного щастям, не цілком віддаватися своїй радості, оскільки в сімейному житті буде не тільки радість, але й смуток. Є і ще одне пояснення цього весільного звичаю: в Середні століття нареченому пропонувалося скуштувати вина лише після того, як він отримає сім благословень. Потім, наречений давав надпити з весільного келиха і нареченій, після чого, розвернувшись до північної стіни приміщення, де відбувався цей обряд, розбивав об неї келих. У наших пращурів існувало повір’я, що злі духи приходять саме з півночі і відлякати їх можна будь-яким шумом, а зокрема дзвоном розбитого скла.

Багато традицій, що збереглися з давніх часів. Не завжди нам відомо і зрозуміло їх значення, але, тим не менш, вони прикрашають такі свята як весілля, надають їм якусь урочистість, об’єднують людей, що зібралися на це свято, а також дарують нареченим ще більшу впевненість у тому, що все буде добре!# Букет нареченої — символ весілля#

Весільну прикрасу келихів

Весільні келихи нареченого і нареченої зазвичай купуються в двох примірниках. Перша пара весільних келихів розбивається нареченими «на щастя», це відбувається найчастіше під час прогулянки. Найкращий варіант, якщо весільні бокали будуть без прикрас, найпростіші, але саме кришталеві. Коли його розбивають, кришталь так красиво розсипається на дрібні бризки і так мелодійно дзвенить! Цей момент буде дуже ефектно виглядати на весільних фото. До весільних келихах молодят, які використовуватимуться безпосередньо під час весільного торжества, ставлення вже зовсім інше. З цими келихами Вас будуть фотографувати протягом всього весільного торжества, на знак згоди з тостами, сказаними гостями, весільні бокали будуть піднімати наречений і наречена. Відповідно, ці келихи повинні бути особливими, вигідно виділятися з загальної маси.

Весільні прикраси келихів відрізняються величезною різноманітністю. У класичному варіанті весільні келихи прикрашають стрічками, мереживом. Можливі варіанти, коли ніжки келихів прикрашаються і пишними бантами в стилі «Діор», а також махровими або двошаровими бантами. Дуже незвично і помітно виглядають весільні келихи нареченого і нареченої, прикрашені камінням (як натуральними, так і штучними), стразами, намистинками. Зазвичай стрази, камені доповнюють загальний вигляд виробу, однак і робота по їх прикріплення є досить трудомісткою. Оформлення весільних бокалів можливо і за допомогою розпису, що надає їм незвичайний вигляд. Келихи розписують вручну. Для цього використовуються акрилові фарби або гуаші. Для закріплення нанесеного малюнка, найчастіше, використовується прозорий лак. Зазвичай тематика таких малюнків носить романтичний характер: переважають квіткові композиції, кільця, сердечка.

Оформлення келихів на весілля – це цілий творчий процес. Якщо у Вас достатньо вільного часу і фантазії Ви можете самостійно, за допомогою майстер – класів та відео – уроків спробувати оформити весільні бокали для майбутнього торжества.

Якщо Вам хочеться чогось незвичайного, тоді слід звернути увагу на весільні прикраси келихів зі спеціальної глини, які Ви можете придбати самостійно виготовити. Келихи, прикрашені ліпниною, є досить оригінальними. Ще один незвичайний спосіб — це оформлення келихів на весілля за допомогою комбінацій з пір’ям. Прикрашені яскравими пір’ям келихи набуває ошатний вигляд. Для оформлення використовуються пір’я як однієї, так і різної фактури. В залежності від того які весільні келихи наречений і наречена виберуть для себе, обробка пір’ям може бути частковою (коли пір’я доходять до середини чашечки), так і повної. Крім того, різною може бути і колірна гамма пір’я, які вибирають для оформлення весільних бокалів.

Традиційним кольором для оформлення келиха нареченого будуть пір’я з яскраво – блакитним або блакитним забарвленням, а для келиха нареченої – з білим або ніжно – рожевим, оскільки ці кольори є традиційними, як для чоловічого, так і жіночого початку.

Варіантів оформлення весільних келихів існує безліч. І, все обмежується тільки смаковими уподобаннями і фантазією майбутніх подружжя. Головне, щоб весільні келихи наречений і наречена, а в майбутньому дружини, зберегли на все життя, на згадку про день, коли вони стали сім’єю.

Оформлення весільних келихів нареченого і нареченої своїми руками

Існує маса варіантів оформлення весільних келихів своїми руками. Давайте розглянемо деякі з них.

Перший варіант оформлення келихів на весілля – за допомогою мережива. Мережива додадуть особливу ніжність і певну елегантність весільних келихах. З матеріалів Вам знадобиться лише красиве мереживо. Колірне дозвіл і ширина використовуваного матеріалу вибирається у відповідності з Вашими смаковими уподобаннями. Для того щоб декорувати келихи саме таким способом, оберніть келих обраним мереживом. Потім відріжте необхідну довжину, залишивши 2-3 мм, на «запах».

За допомогою клею ПВА акуратно приклейте мереживо до скла. Тепер будемо прикрашати ніжки фужерів. Для цього візьміть шматочок мережива і змітайте його до одного краю. Тепер затягніть нитку так, щоб вийшла мереживна, пишна «спідничка», якій і буде обертатися підстава келиха. На завершення роботи закріпіть нитку і приклейте «спідничку», яка у Вас вийшла, до основи келиха. Оформлення весільних бокалів мереживом можна трохи ускладнити, закріпивши на верхній частині ніжки фужера банти зі стрічок. Саму ніжку фужера оберніть по спіралі стрічкою, а саму стрічку нагорі закріпіть оригінальної трояндочкою зі стразами.

Для виготовлення весільної прикраси келихів зі стрічок, Вам знадобиться безпосередньо сама стрічка. Вона може бути капронова, атласна, мереживна. З такої стрічки робимо бант і прикріплюємо його до ніжки фужера, закріпивши його декоративним елементом.

Другий варіант оформлення келихів на весілля – це прикраса ніжок келихів бутоном з квітів. Квіти Ви можете виготовити самостійно, це зовсім не складно. Просто складіть атласну стрічку навпіл, лицьовою стороною назовні. Змітайте її по крайці і затягніть сметочную нитка, після чого нитка необхідно закріпити. Отриманої присборенной стрічкою обклейте келих, прикривши місце стику стрічок атласним квіткою або бантом. Пелюстки навколо келиха виготовляються і за допомогою петельок зі стрічок. Для цього їх потрібно скріпити за допомогою нитки один з одним, а потім приклеїти до скла. На шматочки ліски нанизайте бісеринки, а протилежні кінці покрийте клеєм. Тепер отримані тичинки помістіть в центр квітки. Ніжку келиха оберніть стрічкою.

Оформлення весільних келихів можна зробити дуже незвичайним, особливо якщо використовувати для цієї мети стрази. Прикрашені невеликими стразами або намистинами весільні келихи виглядають дуже вишукано і стильно. Для оформлення весільних келихів нареченого і нареченої саме цим способом, найголовніше переконатися в тому, що фіксація намистин або страз, обраних для декору келихів, буде моментальною. Крім того, на декорованих келихах ні в якому разі не повинно залишатися слідів клею або інших фіксуючих засобів, якими Ви користувалися в якості закріплювача, інакше створений Вашими руками творіння буде виглядати просто неакуратно.

Для того щоб приклеїти стрази або намистини використовуйте клей ПВА, водостійкий моментальний клей, силіконовий клей, а також моментальний клей для скла і кришталю. Вибір візерунка, який Ви хочете створити вибирайте на свій розсуд. Дрібні деталі наносите на келих голкою. Після закінчення роботи відразу ж приберіть плями клею. Зробити це можна за допомогою розчинника. Дрібні цятки прибираються тільки голочкою. Одним з обов’язкових умов при оформленні келихів на весілля з допомогою страз, є хороше освітлення. При недостатній освітленості Ви просто можете не помітити деформацій, плям клею, нерівностей.

Весільні прикраси келихів квітами – це, мабуть, буде одним з найбільш романтичних способів декорування весільних бокалів з усіх перерахованих вище. Для цього Вам знадобиться зібрати букетик штучних квітів, які необхідно надійно скріпити між собою і приклейте букетик до скла. Якщо все ж таки Ви вирішите прикрашати келихи живими квітами, квіти необхідно підбирати такі ж, як і ті, що присутні як у букеті нареченої, так і в бутоньєрці нареченого і є їх гармонійним продовженням. Кожна квітка, який піде на прикрашення весільних бокалів нареченого і нареченої потребує попередньої підготовки. Для початку необхідно підрізати стебла квітів і кілька годин потримати у воді, щоб квіти ввібрали свою норму вологи і не зів’яли раніше часу. Ця дрібниця, але, тим не менш, це робить весільні келихи, воістину унікальними і неповторними. Крім того, останнім часом весільні келихи нареченого і нареченої все частіше прикрашаються монограмами. Монограма – це символ, що складається із сполучених між собою символів імені та прізвища молодої пари. У Росії, на сьогоднішній день, на жаль, дуже мало фірм, які роблять якісну гравіювання весільних келихів. Однак, пошукати виконавців таких замовлень можна в мережі Інтернет. Зрідка, там зустрічаються фірми, які готові прийняти подібні замовлення оформлення келихів на весілля. Крім того, весільні бокали можуть бути прикрашені і портретами молодих.

Короткий опис статті: весільні келихи своїми руками Незважаючи на те, що про весілля написано дуже багато статей, в яких автори намагаються висвітлити, як можна детальніше всі подробиці підготовки до весілля, про таку важливою «дрібниці», як свадебн, прикрашення весільних бокалів своїми руками покроково , прикрашення весільних бокалів своїми руками покроково

Джерело: Гарне оформлення весільних келихів ❤ прикраса весільних келихів своїми руками покроково

Гарне оформлення весільних келихів ❤ прикраса весільних Готуємося до весілля: все про весільних келихах Зміст: Незважаючи на те, що про весілля написано дуже багато статей, в яких автори намагаються висвітлити, як можна детальніше всі подробиці підготовки до весілля, про таку важливою «дрібниці», як весільні келихи, чомусь відомо зовсім небагато.

Також ви можете прочитати