Гастрономічний фестиваль «Смачно!., 7-8 листопада. Новини партнерів. JV.

02.04.2017

Гастрономічний фестиваль «Смачно!», 7-8 листопада

Як харчуватися правильно? Як бути красивим і тілом, і духом за допомогою харчування? Які смачні й корисні рецепти легко приготувати вдома? Які десерти не шкодять фігурі? Чим нагодувати коханого, щоб це було корисно, і він не залишився голодним?

Гастрономічний фестиваль «Смачно!., 7-8 листопада. Новини партнерів. JV.

Відповіді на ці та інші питання отримають гості гастрономічного фестивалю для всієї родини «СМАЧНО!», який пройде 7 і 8 листопада в будівлі Центрального телеграфу (DI Telegraph, вул. Тверська, 7).

Програма заходу

Гастрономічний фестиваль «Смачно!., 7-8 листопада. Новини партнерів. JV.

12.30 Тетяна Бордзиловская, автор кулінарного блогу.

14.00 Ліка Длугач, ведуча кулінарної програми «Дитяче меню».

15.30 Марк Стаценко, ресторан Funny Cabany.

17.00 Михайло Кукленко, ресторан Ribambelle.

Гостям фестивалю будуть робити «смачно» вже відбулися проекти вуличної, і не тільки, їжі: група ресторанів «Урюк», PRASAD, морозиво «33 пінгвіна», Drunkburgers, ТМ Royal Forest, ТМ Bionova та ін. Для любителів кави буде працювати команда «ДаблБи».

Для маленьких і великих ласунів: шуар — східні солодощі, більовська пастила. Любителів кисломолочної продукції пригостять компанії «Лакталіс» і «ТулаМилк». А в перервах між майстер-класами пройдуть конкурси, в яких зможе взяти участь кожен охочий. Переможців та учасників очікують призи від партнерів фестивалю.

Активні ігри, дитячі кулінарні майстер-класи, конкурси та подарунки — все це чекає на маленьких гостей заходу. Фестиваль здорової їжі «СМАЧНО!» розвіє осінню нудьгу і зарядить відмінним настроєм всіх!

У рамках фестивалю відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців премії «Здорове харчування». Ведучий церемонії — Антон Привольнов, актор і ведучий програм «Доброго ранку» і «Контрольна закупівля» на Першому каналі.

Організатор заходу — фонд «Соціальні проекти». Генеральний спонсор фестивалю в категорії «Дрібна побутова техніка» — Panasonic. Організатор майданчики «Кухня» — журнал «ГастрономЪ». Офіційний партнер фестивалю в категорії «Посуд» — Bergner. Офіційний партнер фестивалю — «Кухонний двір». Організатор майданчики «Дитинство» — група ресторанів «Урюк». Шоколадний партнер церемонії — КФ «Конфаель».

Короткий опис статті: страви смачні Як харчуватися правильно? Як бути красивим і тілом, і духом за допомогою харчування? Які смачні й корисні рецепти легко приготувати вдома? Які десерти не шкодять фігурі? Чим нагодувати коханого, щоб це було корисно, і він не залишився голодним?

Джерело: Гастрономічний фестиваль «Смачно!», 7-8 листопада :: Новини партнерів :: JV.RU

Гастрономічний фестиваль «Смачно!», 7-8 листопада Як харчуватися правильно? Як бути красивим і тілом, і духом за допомогою харчування? Які смачні й корисні рецепти легко приготувати вдома? Які десерти не шкодять фігурі? Чим нагодувати коханого, щоб це було корисно, і він не залишився голодним?

Також ви можете прочитати