Торти з мастики

Харчовий термос 3 рівня по 700 мл : продаж, ціна в Одесі. грати

17.09.2015

Харчовий термос 3 рівня по 700 мл

Харчовий термос 3 рівня по 700 мл

Сучасна людина все більше часу проводить на роботі, не забуваючи про правильне харчування, а про харчування взагалі. На рахунку кожна хвилина, час — гроші, при цьому виділити час на повноцінний обід буває досить проблематично. Не хочете порушувати «режим харчування» і вважаєте за краще обідати виключно продуктами, приготованими самостійно і в домашніх умовах? В такому випадку вам необхідно купити ланч бокс. Це компактний, але досить місткий предмет.

Ланч бокс — це термос для їжі, призначений для багаторазового використання. Дані харчові контейнери виготовлені з екологічно чистого, термостійкого матеріалу. Різноманітність форм і кольорів ланч боксів змушує задуматися про вибір, проте нехай найважливішим критерієм все ж залишається якість матеріалу. Термос для їжі з матеріалу сумнівного походження не може гарантувати безпеку використання.

Ланч бокс Empire — має три незалежних секції, що дозволяє вам одночасно носити обід на трьох персон або трапезу з трьох страв (суп, друге і бутерброди). Обсяг кожної ємності 0,7 л. Ексклюзивний дизайн, нова кришка — легко і тихо відкривається, виготовлений з нержавіючої сталі, зручно мити, кращий вибір для школярів, рибалок, студентів, робітників.

Характеристики:

Особливість: подвійні стінки

Комплектація: 3 лотка-термоса, 1 термокрышка з ручками

Обсяг кожного судочка: 700 мл

Матеріал: нержавіюча сталь, пластик

Короткий опис статті: термос харчовий Харчовий термос 3 рівня по 700 мл . Докладна інформація про товар/послугу і постачальника. Ціна і умови поставки силіконова рукавиця, в Одесі, продаж, пропозиція, ціна

Джерело: Харчовий термос 3 рівня по 700 мл : продаж, ціна в Одесі. грати для гриля і барбекю від "Інтернет-магазин Gril-Gaz Romania" — 86594525

Харчовий термос 3 рівня по 700 мл Харчовий термос 3 рівня по 700 мл Сучасна людина все більше часу проводить на роботі, не забуваючи про правильне харчування, а про харчування взагалі. На рахунку кожна хвилина, час — гроші, при цьому виділити час на повноцінний обід буває досить проблематично.

Також ви можете прочитати