Кондитерський дім Вацак

14.09.2015

Кондитерський Дім Вацак — лідер з виробництва кондитерських виробів на Вінниччині. Фірма займає надійні позиції на ринку України в кондитерській галузі. Асортимент солодкої продукції нараховує більше 100 видів тортів, тістечок, кексів, рулетів, зефіра, печива, цукерок. Це – приватне підприємство, яке не поступається по виробничому оснащенню кондитерським компаніям України. Незважаючи на постійний ріст цін на сировину, підприємство намагається тримати найнижчі ціни на продукцію на торгівельному ринку України.

У лютому 2012 року Кондитерський Дім Вацак відсвяткував свій 10 ювілей. З невеликого цеху з виготовлення тортів та тістечок перетворився у велику виробничу фірму з розгалуженою мережею торгових точок продаж. Висока якість та доступні ціни для усіх верств населення робить наше підприємство відомим не тільки у рідному місті, а й в інших куточках України. З моменту створення підприємство працює на натуральній сировині з поєднанням прогресивних технологій та рецептів і методик домашньої випічки. На виробництві працює власна лабораторія з високотехнічним обладнанням, яка слідкує за процесом виготовлення так і за якістю кінцевого продукту. Ретельний відбір сировини та контроль якості проводитися на всіх етапах виробництва. Продукція в точки продаж постачається щоденно. Вся продукція відповідає державним стандартам.

Головним завданням нашої діяльності є пряма орієнтація на бажання покупця і забезпечення ринку кондитерських виробів виключно натуральною продукцією. Ми постійно працюємо над вдосконаленням рецептур, впроваджуємо сучасні смакові різноманіття, завжди думаємо про користь і якість нашої продукції, розробляємо унікальні авторські рецепти тортів і солодощів, завжди тонко підходимо до дизайну наших розробок, намагаємось створити неповторність та вишуканість. Наші неперевершені майстри-кондитери здатні здивувати навіть самого примхливого замовника ексклюзивних (весільних, святкових, дитячих та ін.) тортів ручної роботи. Як приємно щоразу чути на свою адресу слова подяки та визнання. Це нас надихає і ми працюємо ще з більшим запалом, старанням та любов’ю. З 2008 року Доондитерський Дім запрошується на урочисті святкування міста Жмеринки. Для жителів та гостей міста виготовляються велетенські торті довжиною 6 метрів, шириною – 1,5 м. вагою 700 кг. Тортом-велетнем від КДВ пригощаються всі жмеринчани, смакуючи його з величезним задоволенням. У 2012-2013 роки найбільші торті КДВ виготовляв для м. Києва вагою понад 1100кг, довжиною 16 метрів,шириною 1метр 80 сантиметрів.

Щорічно спеціалісти нашої компанії, вивчаючі купівельний попит, створюють десятки нових виробів, тім самим збільшуючи і покращуючи асортимент. У 2014 році запущено нову сучасну виробничу лінію по виготовленню хлібобулочної продукції (сушка, ванільні сухарі та інше) — зуміло досить швидко заволодіти серцями шанувальників солодкого, в черговий раз довівши споживачам, що якості гідний знак – є продукція Вацак!

Наше підприємство динамічно розвивається, постійно збільшує обсяги виробництва, створює нові робочі місця, оновлює сучасне високопродуктивне обладнання, чітко дотримуючись технології та контролю виробництва. Ми використовуємо виключно натуральну сировину, працюючи в партнерстві лише з надійними компаніями, які зарекомендували себе з кращого боку, які роблять все для того, щоб ваше життя стало ще більш барвистим і радіснішим і таким же солодким, як наша продукція!За період роботи підприємства створен стабільний колектив, який успішно виконує поставлені завдання до подальшого зростання конкурентоспроможності продукції в розрізі ціна — якість, культури та професіоналізму в обслуговуванні.

Кондитерський Дім Вацак постійний учасник вітчизняних виставок, є переможцем обласного конкурсу «Кондитер року» 2005-2006 р. р. відзначений титулами «Кращий підприємець», «Меценат» та «Кращий роботодавець», неодноразово нагороджувався почесними грамотами за сумлінну працю та особистий внесок у розвиток підприємництва. У жовтні 2009 р.,2010р.- переможець номінації «Знак санітарного та епідемічного благополуччя «Безпечний об’єкт» та переможець у номінації «Подільський стиль» у регіональному рейтингу популярності «Людина року-2010».

Кондитерський Дім Вацак є надійним діловим партнером і завжди відкритий для встановлення ділових контактів та взаємовигідного співробітництва! Наші традиції і досвід допомагають заручитися довірою клієнтів по всій країні. Враховуючи потреби наших клієнтів і піклуючись про них, пропонуємо швидке і ефективне обслуговування на території всієї України.

Мета нашої діяльності:

  • наповнення українського ринку натуральною кондитерською продукцією високої якості;
  • задоволення найвибагливішого споживацького попиту;
  • використання новітніх технологій, найкращого європейського та світового досвіду, що використовується в кондитерській галузі.
  • постійне оновлення продукції.
  • підтримання високого престижу торгової марки.

ВСЕ ЦЕ – СКЛАДОВІ УСПІХУ КОНДИТЕРСЬКОГО ДОМУ ВАЦАК !

Ми не просто віримо в майбутнє: ми впевнено йдемо вперед!

Короткий опис статті: торті на замовлення

Джерело: Кондитерський дім «Вацак»

Кондитерський Дім Вацак — лідер з виробництва кондитерських виробів на Вінниччині. Фірма займає надійні позиції на ринку України в кондитерській галузі. Асортимент солодкої продукції нараховує більше 100 видів тортів, тістечок, кексів, рулетів, зефіра, печива, цукерок.

Також ви можете прочитати