Конкурс — моє улюблене новорічне блюдо — на однокласниках, рецепти …

25.01.2018
Конкурс - моє улюблене новорічне блюдо - на однокласниках, рецепти ...

Рецепти страв в однокласниках

Кулінарні рецепти з фотографіями і відео. Прості і смачні рецепти з покроковими фото

Конкурс «Моє улюблене новорічне блюдо» на Одноклассниках

Конкурс - моє улюблене новорічне блюдо - на однокласниках, рецепти ...

Шановні читачі мого кулінарного сайту «Зі смаком»! Пропонуємо Вам взяти участь в конкурсі «Моє улюблене новорічне блюдо» в однойменній групі на однокласниках, терміни проведення конкурсу з 5 грудня 2013 по 5 січня по 2014 роки. Переможці, які посіли перші 3 місця, будуть нагороджені грошовими призами, а також рецепти переможців будуть опубліковані на однойменному сайті «Зі смаком» (http://so-vkusom.com/).

Перше місце — 100 рублів або 30 грн на мобільний телефон і публікація Вашого рецепта на сайті, з обов’язковим згадуванням автора.

Друге місце — 70 рублів або 20 грн на мобільний телефон і публікація Вашого рецепта на сайті, з обов’язковим згадуванням автора.

Третє місце — 50 рублів або 15 грн на мобільний телефон і публікація Вашого рецепта на сайті, з обов’язковим згадуванням автора.

1. Взяти участь може будь-який учасник групи і виставити на конкурс до 3-х своїх страв.

2. У рецепті обов’язково повинні бути окремо вказані інгредієнти і процес приготування.

3. Ми проти плагіату! Забороняється розміщувати чужі фотографії та скопійовані рецепти з інших груп або сайтів, кожен рецепт, який бере участь в конкурсі, буде перевірений на унікальність за допомогою спеціальної програми Advego Plagiatus. Це не означає, що ви повинні самі придумувати рецепт, просто потрібно самостійно написати інгредієнти і етапи приготування Вашої страви, адже кожна господиня в процесі приготування вносить свої корективи в рецептуру і технологію приготування, і кінцевий підсумок у всіх індивідуальний.

4. Чим красивіше ви оформите блюдо і якісніше сфотографуєте, тим вищі шанси на перемогу!

5. Грошовий приз буде висланий переможцю на інтернет гаманець Вебмані в рублях або на стільниковий телефон в гривнях (за Вашим вибором).

6.Всем бажаємо удачі і перемоги в конкурсі! На підтримку конкурсантів просимо учасників групи активно коментувати страви, виставлені на конкурс, ваша думка обов’язково буде враховуватися при виборі переможців! З повагою, адміністрація групи.

P.S Для бажаючих взяти участь у конкурсі Меню для реєстрації в групі «Зі смаком» на однокласниках знаходиться в правому меню сайту або можна перейти за посиланням http://www.odnoklassniki.ru/group52908413157600

Читайте також:

Минтай під вершковим соусом

Фрікасе з кролика у винному соусі

Холодець зі свинячих вух

коментаря 3

Цікава пропозиція! У мене ще зовсім молодий кулінарний сайт, але я за спілкування з любителями готувати зі смаком. Із задоволенням візьму участь у конкурсі. Тільки у мене питання: чи можна виставляти рецепти, вже розміщені на моєму сайті (без посилань)?

Ні не можна, це написано в 3-му пункті правил. Цей рецепт ніде раніше не повинен бути опублікований. «Ми проти плагіату! Забороняється розміщувати чужі фотографії та скопійовані рецепти з інших груп або сайтів, кожен рецепт, який бере участь в конкурсі, буде перевірений на унікальність за допомогою спеціальної програми Advego Plagiatus. Це не означає, що ви повинні самі придумувати рецепт, просто потрібно самостійно написати інгредієнти і етапи приготування Вашої страви, адже кожна господиня в процесі приготування вносить свої корективи в рецептуру і технологію приготування, і кінцевий підсумок у всіх індивідуальний. «

Конкурс цікавий. Одне і те ж блюдо у різних кулінарів виходить по своєму.

Короткий опис статті: Рецепти страв в однокласниках, рецепти страв в однокласниках, другі страви

Джерело: Конкурс — Моє улюблене новорічне блюдо — на Одноклассниках, рецепти з фото

Також ви можете прочитати