Торти з мастики

Купити китайський скляний термос Олень з колбою з загартованого скла в інтернет-магазині .

05.10.2016

Купіть китайський скляний термос Олень з колбою з загартованого скла в інтернет магазині з доставкою в Київ і по всій Росії

Скляний термос Олень ємністю 2 літра. Двошарова вакуумна колба термоса виготовлена з високоякісного харчового загартованого скла, володіє середньою міцністю до перепадів температури. Вузьке горло. Кришка щільно закручується, надійно закриваючи горловину термоса. Глуха пробка з липи щільно сидить в горловині. Верхня рухома і бічна нерухома ручки для перенесення.

Характеристики китайського скляного термоса Олень для чаю з колбою зі скла

    Об’єм: 2 літри Матеріал колби: харчове загартоване скло Матеріал корпуса: алюміній Пробка: глуха з липового дерева, загорнуті в тканину Ручки: дві — бічна і верхня Колір: червоний з зображенням квітів Логотип: Deer Brand

?

?Опис китайського скляного термоса Олень з колбою з загартованого скла

Скляний термос має вузьку горловину. що сприяє збереженню температури вмісту всередині термоса.

Відгук надіслала нам на e-mail

Надія, р. Москва, 05.03.2015


Переваги: Тримає температуру довше доби. Великий обсяг. Недоліки: Громіздкий, не просто мити, тендітна колба. Ми давно користуємося термосами для заварки «зіль» і для збереження гарячих напоїв. Термос Олень, без сумнівів, найкращий термос, яким мені доводилося користуватися. Щоб це зрозуміти знадобився не один рік і безліч різних термосів. Той Олень, яким ми користуємося зараз, вже третій в будинку — дуже корисна річ!

Корпус скляного термоса оснащений зручною верхньої рухомої і нерухомої бокової ручками. виготовленими з алюмінію, завдяки яким термос дуже зручно брати з собою з дому в офіс, на природу або в поїздку.


?Двошарова вакуумна колба термоса Олень виготовлена з високоякісного харчового загартованого скла. легко відмивається простим споліскування, розрахована на середні перепади температур. Не вбирає запахів і завжди залишається як нова. Оброблена тепловідбивним шаром, завдяки якому термос тримає температуру більше 30 годин .

Кришка скляного термоса Олень виготовлена з алюмінію, має ненадійну різьблення, що дозволяє її міцно закручувати. Кришку можна використовувати як стаканчик, що додає зручності при користуванні термосом.

Глуха пробка виготовлена з липового дерева, яке є хорошим теплоізолятором. Вона загорнута в тканину для більш тісної і щільного прилягання до горла термоса, що сприяє збереженню температури напою всередині скляного термоса.

На корпусі присутній логотип компанії Deer Brand. Це компанія, яка виробляє термоси з радянських часів, виробництво знаходиться в Китаї, якість перевірене часом!

Температурні режими (залишкова температура):

Короткий опис статті: китайський термос Купити недорого якісний китайський скляний термос Олень для чаю з колбою з загартованого скла об’ємом 2 літри ви можете в нашому інтернет магазині. Доставка в Київ і по всій Росії. Купити кращий китайський скляний термос Олень двошарової вакуумної колби із скла вузьким горлом для чаю мл 2 літр інтернет магазин відгуки доставка Єкатеринбург продаж ціна де пробка Deer Brand

Джерело: Купити китайський скляний термос Олень з колбою з загартованого скла в інтернет-магазині | Доставка в Єкатеринбург і по всій Росії

Купіть китайський скляний термос Олень з колбою з загартованого скла в інтернет магазині з доставкою в Київ і по всій Росії Скляний термос Олень ємністю 2 літра. Двошарова вакуумна колба термоса виготовлена з високоякісного харчового загартованого скла, володіє середньою міцністю до перепадів температури.

Також ви можете прочитати