Торти з мастики

Майстер-клас з оформлення весільних бокалів для нареченого і нареченої з додатком унікальних покрокових 24 фото-інструкцією з докладним описом.

16.09.2015

Майстер-клас з оформлення весільних бокалів з покрокової фото-інструкцією

В сучасних деталях інтер’єру та побуту все частіше можна помітити креатив, незвичайну родзинку – будь то дверні ручки в стразах, книжкова полиця у вигляді серцевого пульсу або ваза декорована тканиною або намистинами. Більшість людей прагнуть оточити себе гарними речами, щоб вони не тільки радували око, але і створювали особливу атмосферу. А якщо мова йде про подію, наприклад, весілля – то тут і пояснення не потрібні – кожна наречена хоче, щоб все навколо було вишуканим і красивим, говорило про щастя і кохання молодят. Так чому ж не створити який-небудь елемент декору весільного торжества своїми руками, наприклад, прикрасити весільні келихи для молодих?

Процес декорування бокалів може зайняти максимум близько години, при цьому потрібні такі інструменти та матеріали:

  • 2 чистих фужера без малюнків
  • ножиці
  • клей (ми використовували прозорий клей-гель «Момент»). До вибору клею потрібно підійти відповідально – він не повинен бути дуже рідким і залишати після себе жовті плями, повинен швидко схоплювати поверхні, підходити для тканини і фурнітури.
  • дерев’яна паличка або шприц з тонкою голкою для зручності роботи з клеєм при склеюванні дрібних елементів (ми використовували непотрібну бамбукову паличку для відсунення кутикули з гострим кінцем)
  • атласна стрічка ніжного персикового кольору шириною 2,5 см для декорування келиха нареченої і такого ж кольору шириною 1 см для декорування келиха нареченого
  • атласна стрічка білого або молочного кольору шириною 2,5 см для келиха нареченого
  • біла мереживна стрічка шириною 5 см для келиха нареченої
  • намистини, стрази, пайєтки, тонка срібна і золота стрічки (0,5 см), маленькі трояндочки і бантики.

Келихи перед декоруванням необхідно протерти ватним диском, змоченим в спирті, — таким чином вони будуть без жирних плям, чисті, так і клеїти на очищену поверхню краще.

Спочатку будемо декорувати фужер для нареченої. Візьмемо стрічку персикового кольору і обернем нею келих навколо, склеївши при цьому початок і кінець стрічки зі склом:

Тут потрібно оптимально розрахувати відстань від верхнього краю келиха – має залишитися достатньо місця для дотику губ з келихом при питво, і від нижнього — враховуємо місце для мереживний спідниці.

Далі готуємо мереживну спідничку – стрічку зшиваємо по верхній частині таким чином, щоб у результаті в нижній частині вийшли складки і волани.

Шити потрібно до тих пір, щоб стрічку можна було обернути навколо фужера під приклеєною персикової стрічкою. Коли потрібна довжина буде досягнута, нитку потрібно трохи затягнути, присборить, щоб складочки і волани стали більш вираженими і закріпити вузликом. Готову спідничку злегка прикрасимо по нижній частині намистинами зі стразами і паєтками.

Тепер спідниця повністю готова і її можна приклеювати до фужеру. Клеїмо внапуск – поверх персикової стрічки на 1-2 мм і клей при цьому наносимо тонкою смужкою в нижній частині. Приклеювати спідницю цілком до фужеру не потрібно, клеїмо тільки верхню частину 2-3 мм!

Щоб приховати місце склеювання стрічок, поверх «шва» клеїмо «ремінець» із золотистої тасьми.

Ремінець ми теж прикрасимо половинчатими намистинами перлового кольору.

Далі з сріблястою тасьми звертаємо бант і серцевиною приклеюємо на персикову стрічку.

У центр бантика клеїмо трояндочку із золотистої тасьми, а зверху над трояндочкою закріплюємо «стеблинки» з намистин.

Фужер нареченої готовий, тепер приступимо до декорування фужера для нареченого. Беремо стрічку білого кольору і аналогічно обклеюємо нею фужер – також як на фужері нареченої клеїли спочатку персикову стрічку, на тому ж рівні. Поверх цієї стрічки, внахлест і навскоси клеїмо вузьку персикову стрічку, з’єднуючи кінці кожен раз в одному і тому ж місці.

Таким чином кріпимо 4-5 рядів вузької стрічки і потім зверху на місце з’єднання кінців стрічки вертикально клеїмо смужку стрічки, закриваючи шви.

Прикрашаємо бантиком-метеликом з сріблястою тасьми і клеїмо намистини-гудзики.

Праворуч від бантика клеїмо трояндочку з сріблястою тасьми і доповнюємо «стеблинками» з намистин, прикрашаємо стразами.

У нижній частині «костюма» поверх нижнього краю стрічки приклеюємо перлинні намистини.

Короткий опис статті: весільні келихи своїми руками

Джерело: Майстер-клас з оформлення весільних бокалів для нареченого і нареченої з додатком унікальних покрокових 24 фото-інструкцією з докладним описом.

Майстер-клас з оформлення весільних бокалів для нареченого і нареченої з додатком унікальних покрокових 24 фото-інструкцією з докладним описом. Майстер-клас з оформлення весільних бокалів з покрокової фото-інструкцією

Також ви можете прочитати