Майстер клас з розпису келихів на весілля. Розпис і декор весільних

30.09.2015

Майстер клас по розпису келихів на весілля. Розпис і декор весільних бокалів

Розпис і декор весільних келихів і пляшок шампанського.

(ціна комплекту келихів або пляшки шампанського становить від 300 грн.)

Майстер-клас по розпис весільних келихів

Весільні бокали ручної роботи прикрасять весілля і підкреслять вашу індивідуальність.


Весільні бокали для молодят дуже важлива деталь на весіллі. Так як келихи з весільного банкету залишаться у вас, як згадку про день весілля, то вони повинні бути особливо вишукані та красиві. Не забувайте, що після розпису в Рагсі, прийнято знімати і фотографувати молодят з келихами в руках, тому слід подбати про те, щоб у такий урочистий момент у ваших руках були ошатні весільні келихи.

Також на весіллі можна влаштувати конкурс під назвою «найщедріший гість». Конкурс проходить у вигляді аукціону, лот — декорована пляшка шампанського або коньяку. Така пляшка ручної роботи — оригінальний і вишуканий подарунок для закоханих, просто старих знайомих і колег по роботі, яка після торжества може використовуватися як предмет декору.

У нас Ви знайдете оригінальні весільні келихи, спеціально для Вас ми виконаємо оформлення весільних бокалів, весільні бокали ціни Києві та Луганську, декупаж весільних бокалів, наносимо прикраси на весільні бокали та весільні келихи під шампанське, весільні бокали для шампанського Київ, а так само іменні весільні келихи, весільні бокали продаж, прикрашення весільних бокалів молодих, недорогі весільні келихи в Луганську, купити весільні келихи Київ.

Можливі варіанти:

— нанесення фотографій молодят, ювілярів, репродукцій відомих картин, і т. д.

— використання художньої ліпки;

— ефект «старіння», патинування, золочення і багато іншого;

— прикраса стразами («Swarowsky»);

— індивідуальний підбір кольору і тематики оформлення.

Виконується художній розпис келихів і пляшок — весільних, ювілейних, святкових. Нанесення логотипу фірми, імені, знаки зодіаку, сімейний герб на пляшку, фужери, келихи, стакани і будь-яку іншу поверхню. Стакани і келихи для розбиття на щастя. Художнє оформлення ваз. Одне з основних достоїнств розпису — це те, що Ви отримаєте авторські, ексклюзивні твори.

Витвори ручної роботи несуть в собі позитивну енергію, тому що майстер вкладає в роботу частинку своєї душі і гарного настрою. Зразок малюнка може бути як замовника, так і мої зразки.

Можливо оформлення всілякими квіточками (фон пляшечки може бути різним)

Дізнатися подробиці і зробити замовлення можна за телефоном 095 427-18-47

Ми пропонуємо весільні келихи Луганськ, весільні бокали купити Київ Луганськ, весільні аксесуари, у нас краща розпис келихів, росписываем весільні фужери, ручний розпис, кришталеві бокали, келихи з весільною символікою, прикраса келихів на весілля, весільний магазин, весільний салон, магазин весільних аксесуарів і декору.

Вітражний розпис келихів на весілля, ювілей. Розпис весільних пляшок шампанського в Києві та Луганську, вітражний розпис пляшок, вітражний розпис ваз, ручна розпис шампанського, прикраса пляшок шампанського на весілля. У нас можна купити весільне шампанське, так само ми прикрашаємо весільні пляшки шампанського, ми пропонуємо весільні аксесуари ручної роботи, розпис по склу весільні келихи своїми руками, весільні бокали для шампанського купити і замовити можна у нас за тел. 095 427-18-47. Тільки у нас ви дізнаєтеся як прикрасити весільні келихи, весільні бокали купити, весільні келихи і фужери, ми наносимо кращу розпис на весільні келихи, прикрашення весільних бокалів.

Весільні фужери для молодят — вельми важлива деталь на весіллі. Молодятам необхідно, принаймні, дві пари гарних фужерів. З одних келихів молодята будуть пити на прогулянці, а інші — прикрасять собою весільний стіл. Келихи, призначені для весільного банкету, повинні бути особливо вишуканими, оскільки по закінченні торжества вони залишаться у Вас як гарне нагадування про день одруження.

Друга пара фужерів, так само стане в нагоді Вам під час прогулянки, після розпису у Рагсі. При цьому весільний фотограф збереже молодих під час святкування прекрасного свята, однак, як непрезентабельно виглядає прекрасна наречена з одноразовим склянкою в руках. Навіть самий звичайний скляний фужер, підперезаний гарною стрічкою, буде виглядати набагато цікавіше.

У нашій майстерні Ви можете замовити унікальні весільні бокали ручної роботи для головного банкету, фужери з іменами молодят, монограмами, висловлюваннями на латині, елементами, які містять особливий сенс зрозумілий тільки Вашої любові.

Прикраса весільних келихів своїми руками, зробити своїми руками весільні келихи і виконати декорування весільних бокалів, ми завжди підкажемо де купити весільні келихи, продам весільні келихи, наносимо будь-які малюнки на весільних келихах, виготовлення весільних бокалів, весільні бокали на замовлення, весільна пляшка шампанського на замовлення Київ, весільні бокали ручної роботи фото Луганськ, весільні бокали фотографії, весільні бокали для молодят своїми руками, прикраса на весільне шампанське, весільне шампанське декупаж.

Прикраса весільного шампанського, весільне шампанське прикраса, оформлення весільного шампанського, виконуємо унікальний декор весільного шампанського в Києві, прикраса пляшок для весільного шампанського, прикраса на шампанське, оформлення весільних пляшок шампанського, декорування весільного шампанського, прикраси на весільні пляшки, розпис пляшок акриловими фарбами. Ми виготовимо і вышлим продукцію в будь-яке місто України: Вінниця Дніпропетровськ Донецьк Житомир Запоріжжя Івано-Франківськ Кіровоград Луганськ Луцьк Львів Миколаїв Одеса Полтава Рівне Сімферополь Суми Тернопіль Ужгород Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернігів Чернівці.

Дізнатися подробиці і зробити замовлення можна за телефоном 095 427-18-47

Короткий опис статті: весільні келихи київ

Джерело: Майстер клас по розпису келихів на весілля. Розпис і декор весільних бокалів

Майстер клас з розпису келихів на весілля. Розпис і декор весільних Майстер клас по розпису келихів на весілля. Розпис і декор весільних бокалів Розпис і декор весільних келихів і пляшок шампанського.

Також ви можете прочитати