Торти з мастики

Мастика для тортів

27.07.2015

:: Торти

Філіппінська мастика

Ця мастика виходить білосніжна і добре ліпиться.

желатин — 10г

цукрова пудра 900г

вода 10 ст. ложок

Желатин замочується на 40-60 хвилин, нагрівається на водяній бані, а потім остигає. Ще рідкий, але вже прохолодний желатин, ПОСТУПОВО додати цукрову пудру, ретельно вимішуючи.

Мастика для тортів

Якщо у вас швидкорозчинний желатин, то відповідно замочувати його не треба, а просто розпустити в дуже гарячій воді, остудити і робити заміс. Може знадобитися трохи більше пудри, ніж за рецептом (в залежності від різних нюансів, таких як, наприклад, розмір конкретно вашої їдальні ложки), тому майте в запасі не менше 500гр цукрової пудри понад рецепта. Мастика повинна бути достатньо еластичною.

Філіппінська мастика використовується для ліплення об’ємних фігурок, кольорів і різних плоских прикрас для тортів. З такої мастики роблять плоскі пластини для прикрас тортів.

Готувати філіппінську цукрову мастику можна заздалегідь, тому що в герметично закритих поліетиленових пакетах або пластикових контейнерах вона добре зберігається близько тижня.

Мастика з маршмеллоу

Це найпопулярніший рецепт мастики серед початківців кондитерів. Крім того, ця мастика найсмачніша, в неї можна додати розчин лимонної кислоти або лимонний сік замість води, можна додати крапельку ароматизатора, тоді мастика стане і смачно пахнути.

Мастика для тортів

1 чашка маршмеллоу (досить щільно покладених)

2 ст л води

1 1/2 – 1 3/4 чашки цукрової пудри

Маршмеллоу покладіть в скляну посуд для мікрохвильових печей, додати воду і поставити в мікрохвильову піч на 20-30 секунд. Коли зефирчики раздуются, виймайте їх і інтенсивно розмішуйте до гладкості. (При відсутності мікрохвильовій печі можна топити маршмеллоу на водяній бані).

Додайте порціями цукрову пудру (обов’язково просіяне через сито) і вимішуйте до тих пір, поки маса не стане еластичною, але і не буде тугий.

Вона буде ще злегка прилипати до рук, обкатайте шар мастики в пудрі і загорніть в харчову плівку або поліетиленовий пакет без доступу повітря. Обов’язково дайте мастиці «відпочити», просто полежати 30 хв в холодильнику.

Не домагайтеся моменту, коли мастика перестане липнути, охолонувши вона стане більш щільною і менш липким. Краще покласти пудри менше, чим більше – підмішати її ніколи не пізно.

Для більшої еластичності можна додати у мастику трошки 1/3 – 1/2 чайної ложки вершкового масла.

Так як рецепт не зовсім точний, до нього треба пристосуватися. Знайти свої пропорції. Багато що залежить від якості самих маршмеллоу.

Мастика для тортів

Мастику з маршмеллоу можна підфарбовувати в будь-який колір. Вже готову мастику підкрашуемо гелевими барвниками, а рідкі барвники додаємо при замішуванні мастики, відповідно зменшивши кількість води.

З цієї мастики можна ліпити фігурки і квіти, можна обтягувати нею торти. Трохи поекспериментувавши з кількістю води (трохи зменшивши), можна отримати більш щільну мастику, більш зручну для ліплення.

Короткий опис статті: торти з мастики Торти
: Мастика для тортів
кулінарна мастика,мастика для тортів,мастика для прикраси тортів,рецеп мастики,правила роботи з мастикою,фото мастики,філіппінська мастика,проста цукрова мастика,мастика з маршмеллоу,рецепт мастики з фото,мастика,мастики,мастику,пудри,цукрової,дуже,желатин,додати,маса,потрібно,пудру,кілька,масу,білок,Мастика,цукрову,поки,води,повинна,досить,маршмеллоу
,смачні рецепти,рецепти,рецепти з фото,рецепти з фотографіями,картинки,рецепти з картинками,ідеї,прості рецепти,фото,цікаві рецепти,рецепти на кожен день

Джерело: Мастика для тортів
:: Торти

:: Торти Філіппінська мастика Ця мастика виходить білосніжна і добре ліпиться. желатин — 10г цукрова пудра 900г вода 10 ст. ложок Желатин замочується на 40-60 хвилин, нагрівається на водяній бані, а потім остигає.

Також ви можете прочитати