Торти з мастики

Незвичайні пивні келихи

23.08.2015

Незвичайні пивні келихи

Під Новий рік все з ніг збиваються, шукають гідний подарунок близькій людині. Як правило, жінку набагато простіше ощасливити, а от чоловіка куди складніше.

Що робити, якщо всі можливі набори викруток, вудок і автомобільних примочок вже є в його арсеналі? Вихід знайдений! В якості сувеніра незвичайний пивний келих, з якого приємно пити і який не соромно показати друзям.

Пивний келих з пляшкою всередині
Незвичайні пивні келихи

Прикольний пивний келихHopside Down зроблений вручну і являє собою видувне виріб із скла з пляшкою всередині. Погодьтеся, творець цієї посуду – майстер своєї справи!

Що примітно, в якості рекламного ходу зарубіжні розповсюджувачі таких келихів використовували оригінальну ідею. «Сьогодні розвелося багато пивних снобів, які буквально заглядають вам в склянку і презирливо кривляться, якщо ви п’єте дешеве легке пиво. Цей пивний келих дозволить вам клацнути всіх їх по носі!» — говориться в рекламі.

Поняття не маю, хто такі пивні сноби, жодного разу їх не зустрічала в реальному житті. На жаль, корисний об’єм залишає бажати кращого: всього-навсього 2 унції або приблизно 340 г пінного напою. Приємний момент – навіть такий незвичайний пивний бокал можна мити в посудомийній машині. У зарубіжному сегменті ринку коштує таке диво близько 20$.

Пивний келих у формі чобота
Незвичайні пивні келихи

Аналогічний попередньому лоту за ціною (19.99$) і ступеня оригінальності пивний келих у формі чобота. Як мені здається, він дуже актуальний напередодні Нового року і стане прекрасним подарунком будь-якому чоловікові.

Маленький рада. Не забудьте нахилити келих під час заповнення його пивом, щоб пухирці повітря не накопичувалися у «п’ятці» цього прикольного пивного келиха.

Що особливо радує, так це місткість скляного чобота: 46 унцій або 1.3 л пива. Не дивно, адже висота пивного келиха цілих 30 див.

Незвичайна ідея дизайну пивних келихів виправдала себе цілком і повністю. Крім очевидно іронічного перекладання казок і легенд про розпивання шляхетними кавалерами спиртних напоїв з крихітних туфельок своїх обраниць (тут – величезний чобіт), вид цієї посудини народжує в голові безліч креативних ідей. Зокрема, скільки такий пивний келих вміщує інших продуктів. Отже, з того, що було підтверджено експериментальним шляхом:

— 4 пляшки пива,

— 1.6 л морозива,

— 2 стандартні ємності з збитими вершками,

— 1.3 кг M&M’s

— жовтки від 5 дюжин великих курячих яєць .

Пивний келих з мірною шкалою

Незвичайні пивні келихи

У ще одного заслуговує на увагу і доступного за ціною (9$) пивного келиха на скло нанесена шкала спірометра – для самоконтролю. Погодьтеся, що спроба порахувати в голові обсяг випитого за стійкою бару пива настільки ж незграбна, як і зав’язування шнурків у нетверезому стані.

Цей мірний пивний келих хороший тим, що показує в наочному вигляді число одиниць алкоголю в залежності від міцності напою (у відсотках).

Габаритні розміри прикольного пивного келиха зі шкалою: 17.5×8 див.

Мовець пивний келих
Незвичайні пивні келихи

Якщо ідея дизайну попереднього келиха була заснована на обмеженні випитого алкоголю, то цей пивний келих просто підштовхує продовжити «вечірку».

У балакучою скляній ємності є ще одна корисна функція: у келих вмонтований датчик об’єму. Як тільки рівень пива досягає небезпечно низької відмітки, розумна посудина повідомляє про це: «У вас залишилося до жаху мало пива!», «Додайте негайно!».

Один з найсумніших моментів за пляшкою пива в барі – відсутність людей, з якими можна поговорити. Напевно для особливо гостро переживають самотність людей і був придуманий цей прикольний пивний келих.

Пивний келих у формі скелета

І наостанок – ще один пивний келих, оригінальність якого обмежується формою, але не змістом (ніяких електронних примочок!). Цей скляний дизайн характеризує невисока вартість в мережі (13$), всього один розмір (9.5x13x13 см) і страхітлива зовнішність: робоча ємність об’ємом 500 мл зроблена у вигляді деталізованого черепа, а ручка у вигляді ланцюжка кісток.

Незвичайні пивні келихи

Пірати, мотоциклісти, моторошні чаклуни або що ще він вам нагадує. Цей незвичайний пивний бокал так і проситься в руки справжнього чоловіка.

Ось, мабуть, і всі незвичайні пивні келихи, заслуговують на увагу напередодні Нового 2012 року. Перш ніж відправитися в шлях нетрями Інтернету в пошуках святкових сувенірів, дайте відповідь на питання: «Який з цих пивних келихів сподобався найбільше?»

Сподобалася стаття? Обов’язково прочитайте іншу статтю про прикольні пивні гаджети .

Короткий опис статті: бокали для пива У вас вдома напевно є кілька пивних кухлів. Але хіба вони такі ж незвичайні, як ця 5-ка самих прикольних пивних бокалів? Дивіться самі. незвичайні прикольні пивні келихи

Джерело: Незвичайні пивні келихи

Незвичайні пивні келихи Під Новий рік все з ніг збиваються, шукають гідний подарунок близькій людині. Як правило, жінку набагато простіше ощасливити, а от чоловіка куди складніше. Що робити, якщо всі можливі набори викруток, вудок і автомобільних примочок вже є в його арсеналі? Вихід знайдений! В якості сувеніра незвичайний пивний келих, з якого приємно пити і який не соромно показати друзям.

Також ви можете прочитати