Торти з мастики

Обладнання для самогоноваріння, придбати в інтернет магазині Cosmogon.

05.08.2015

Обладнання для отримання самогону і спирту 253

9 450- 107 200 руб.

Ректифікаційні колони (48)

Апарати для отримання спирту-ректифікату міцністю до 96% для настоянок, наливок, абсенту та інших видів алкоголю.

Обладнання для самогоноваріння

На сайті cosmogon.ru можна придбати різноманітне обладнання для самогоноваріння. Ви можете придбати самогонні апарати, що дозволяють здійснювати ректифікацію і дистиляцію, царги, ексклюзивні португальські аламбики і алькитары. Також на сайті завжди в наявності всіляке обладнання для нагріву — як зовнішнього (електроплитки, газові та індукційні плити), так і внутрішнього (Тени), і всі необхідні для виготовлення алкогольних напоїв у домашніх умовах аксесуари.

Всі представлені на cosmogon.ru самогонні апарати (як російські, так і португальські) зроблені з екологічно чистої сировини — нержавійки, алюмінію і міді. Купуючи аламбики, дистилятори і ректификаторы, можете бути впевнені в тому, що вони прослужать довгий час, тому що вони виготовлені з високоякісного металу. Користуватися самогонным обладнанням вам буде просто і зручно, а докладні інструкції допоможуть вам вивчити правила використання виробів.

Плитки і Тени підходять для підігріву харчових рідин, про що свідчать відповідні сертифікати. Обладнання для нагрівання, представлене на сайті cosmogon.ru відрізняється своїми компактними розмірами, його можна брати з собою на дачу, риболовлю, пікнік — куди завгодно!

Всі самогонне обладнання на сайті cosmogon.ru пропонується вам за низькою ціною. Це пояснюється тим, що ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками цих виробів. Купуючи товари для самогоноваріння, ви економите свій час — наша оперативна кур’єрська служба доставить замовлення в будь-який час і місце.

Короткий опис статті: обладнання для виробництва пива Великий вибір обладнання для перегонки та ректифікації спирту. Аксесуари для самогонних апаратів, ємності. Доставка в будь-яке місто Росії і СНД. Обладнання для самогоноваріння, купити обладнання для самогоноваріння, обладнання для перегонки спирту, обладнання для перегонки і ректифікації

Джерело: Обладнання для самогоноваріння — купити в інтернет магазині Cosmogon.uk

Обладнання для отримання самогону і спирту 253 9 450- 107 200 руб. Ректифікаційні колони (48) Апарати для отримання спирту-ректифікату міцністю до 96% для настоянок, наливок, абсенту та інших видів алкоголю.

Також ви можете прочитати