Торти з мастики

Оформлення тортів, оформлення дитячих тортів в домашніх умовах

01.10.2015

Оформлення тортів, оформлення дитячих тортів в домашніх умовах
Багато молоді мами, займаючись вихованням дітей, з часом стають натхненними кулинарками. Адже так приємно радувати рідних чимось смачненьким! Але, безумовно, поза конкуренцією у діточок солодкі десерти, особливо «поважають» вони домашню випічку. Так що з часом молода жінка з подивом виявляє, що із задоволенням проводить час на кухні, створюючи ще один шедевр кондитерського мистецтва, а оформлення тортів стає її улюбленим заняттям.

Якщо ваші діти вже досить дорослі (можуть самостійно пограти або зайняти себе 2-3 години), то ви можете подумати про те, як перетворити своє хобі і талант кондитера в реальні гроші. Можна пройтися по сусідніх магазинах, кафе і проаналізувати пропонований кондитерський товар та оформлення тортів. При цьому варто акцентувати увагу на асортименті і найбільш продукції, що купується. Швидше за все, дослідження попиту приведе вас до думки про виготовлення на продаж різних домашніх тортів.

останнім часом наші люди стали більше купувати красивих смакоти, тобто крім смакових якостей, їх приваблює оригінальне оформлення тортів. В цьому плані саме торти є ідеальним варіантом програми ваших сил. Вони можуть бути дуже різноманітними за смаком, калорійності, формою, зовнішнім виглядом.

дні народження близьких, на календарні свята хочеться почастувати гостей чимось незвичайним і незабутнім, але не у всіх є бажання, можливість і талант створити кондитерський шедевр. Звичайно, сьогодні придбати гарний торт не проблема, але чи буде цей торт по-домашньому смачною — це ще велике питання.

Тому якщо своїм друзям, знайомим або сусідам ви оголосіть, що готові за помірну плату спекти для них чудове частування, здатна стати справжнім прикрасою столу, ваша пропозиція зустрінуть з великим ентузіазмом, а ваш сімейний бюджет отримає вагоме поповнення.

Так виготовлення та оформлення тортів дозволить вам, залишаючись вдома, займаючись вихованням дітей, зробити перші кроки у світі бізнесу. Але будь-яку справу, нехай навіть і невелике, вимагає правильної організації. В цьому вам зможуть надати істотну допомогу поради людей, чий бізнес зараз розвивається успішно.

Оформлення тортів, оформлення дитячих тортів в домашніх умовах
Три кити в основі вашого успіху

Перш ніж зайнятися виготовленням тортів на замовлення, відповідайте для себе на такі питання: «Де? Коли? З чого?»

Де ви будете займатися випічкою? Найчастіше у молодих сімей немає можливості виділити окреме приміщення під виробничі потреби, та виготовлення і оформлення тортів буде відбуватися на домашній кухні.

Розмір. Критично погляньте на розміри вашої кухні. Чи вам достатньо місця, щоб ваша робота не заважала звичайному житті сім’ї? Подумайте, де будуть зберігатися запаси вихідних продуктів (борошно, цукор, різні інгредієнти)?

Чистота. Зважившись готувати торти на замовлення в домашніх умовах, необхідно передбачити дотримання санітарно-гігієнічних норм для приміщення і обладнання.

чи Вистачить у вас сил робити щоденну генеральне прибирання приміщення і всього устаткування? Чи завжди у вас в достатку проточна холодна і гаряча вода? Немає на вашій кухні непроханих гостей — тарганів, мух або мишей? Та й про власне здоров’я потрібно потурбуватися: завести санітарну книжку і раз на півроку проходити медогляд, здаючи необхідні аналізи. Це не зайва формальність — ви цілком можете стати пасивним носієм якоїсь небезпечної інфекції.

Скільки. Прорахуйте, наскільки збільшаться ваші комунальні платежі, оплата за світло, газ, воду, і зможе прибуток від продажу тортів перекрити їх.

Коли ви будете займатися виготовленням тортів? Це теж важливе питання, оскільки ваше завдання полягає в тому, щоб приносити користь для сім’ї, не ущемляючи інтереси дітей і чоловіка.

Якщо діти ще малі, щоб ходити в дитячий садок або ви прихильник домашнього виховання, то доведеться вирішити проблему догляду за дітьми на час вашої роботи. Можливо, хтось із бабусь чи дідусів, родичів, знайомих або сусідів погодиться посидіти з малечею, поки ви будете зайняті. Якщо замовлення не термінові, то можна виконувати їх пізно ввечері або вночі, коли всі відпочивають.

З чого, з яких продуктів ви будете пекти торти? Можна, звичайно, після кожного замовлення бігти в сусідній магазин і купувати необхідні продукти, але ви самі незабаром виявите, що при такому підході витрати на інгредієнти будуть надмірно великі.

Було б розумно тримати невеликий запас продуктів у себе вдома, робити закупівлі на оптових ринках, домовлятися про доставку свіжого молока, яєць або фруктів з приїжджими сільськими продавцями. В результаті ви зможете значно знизити собівартість продукції.

Реклама. Якщо ви успішно подолали всі труднощі, і ваш маленький бізнес починає приносити перші гроші, варто подумати про легалізацію свого виробництва (для початку достатньо оформити патент індивідуального підприємця), ну і, звичайно, про розширення клієнтури. Вашими потенційними замовниками можуть бути знайомі ваших знайомих, тоді реклама буде працювати за принципом «сарафанного радіо». Ви самі можете проявити ініціативу і пройтися по дитячим садкам, офісах, школах, пропонуючи свої послуги і спробувати отримати замовлення на оформлення дитячих тортів.

Весільні торти. Особливу категорію замовлень на домашню випічку складають весільні торти. Виготовлення цієї продукції зажадає від вас певного досвіду і майстерності, але і прибуток буде більш суттєвою. До того ж, маючи в запасі різні унікальні рецепти весільного торта. ви будете вигідно виділятися на тлі конкурентів.

Крім відмінних смакових якостей, ваші весільні торти повинні мати чудове оформлення тортів. Ідеї, творче натхнення для власних творінь ви можете почерпнути на сайтах великих кондитерських компаній, спеціалізованих форумах, де викладені фотографії зразків продукції.

Щоб у своєму місті зайняти нішу виробництва весільних тортів, слід приділити увагу грамотної реклами власного імені. Можливо, тільки рекомендацій ваших знайомих буде недостатньо.

Спробуйте помістити оголошення в місцевих газетах, на дошках оголошень і форумах міських сайтів. Намагайтеся розташовувати свої записи в тих розділах, де пропонують супутні послуги. Наприклад, фотозйомка весіль. замовлення весільних лімузинів, оренда приміщень для проведення весільного торжества. Непогано було забезпечити оголошення і барвистими фотографіями своїх кращих робіт.

Випічка та оформлення тортів на замовлення для багатьох молодих жінок вже давно перетворилося в прибуткова справа і основу їх фінансової незалежності. Можливо, у вашому місті саме ви станете першою солодкої бізнес-леді і символом жіночого завзятості і працьовитості.

Оформлення тортів, оформлення дитячих тортів в домашніх умовах
Оформлення тортів, оформлення дитячих тортів в домашніх умовах
Оформлення тортів, оформлення дитячих тортів в домашніх умовах

Короткий опис статті: виготовлення тортів Оформлення тортів, оформлення дитячих тортів в домашніх умовах — робота оформлення тортів, Оформлення тортів, оформлення дитячих тортів в домашніх умовах, робота оформлення тортів, скачати книги з оформлення тортів

Джерело: Оформлення тортів, оформлення дитячих тортів в домашніх умовах, скачати книги з оформлення

Багато молоді мами, займаючись вихованням дітей, з часом стають натхненними кулинарками. Адже так приємно радувати рідних чимось смачненьким! Але, безумовно, поза конкуренцією у діточок солодкі десерти, особливо «поважають» вони домашню випічку.

Також ви можете прочитати