Торти з мастики

Оформлення весільних бокалів своїми руками, майстер клас від Pion

20.09.2015

Майстер-клас: оформлення весільних келихів своїми руками

Справжній, незабутнє свято не виходить за помахом чарівної палички. Спочатку належить виконати велику роботу і подбати про всі дрібниці. Однією з таких дрібниць є декорування весільних бокалів.

Фужери для шампанського будуть одним з головних прикрас весільного столу, тому вони повинні виглядати оригінально і стильно, а також гармоніювати з сукнею нареченої, костюм нареченого і квітами весілля. У цьому матеріалі ми розповімо, як самостійно прикрасити весільні келихи.

Весільні келихи і традиції

Весільні келихи наповнені не тільки шампанським, але і глибоким символізмом. Весільні традиції, змінюючись і трансформуючись, прийшли до нас з глибини століть: тоді за дотриманням церемоніалу суворо стежили, адже це, на думку наших предків, гарантувала добробут і фортеця сім’ї. І зараз ми, навіть якщо і не віримо в це, намагаємося дотримуватися прикмет.

Одна з традицій весільного бенкету така: в честь першого тосту, який гості виголошують за нареченого і наречену, молоді п’ють шампанське з красивих, святково прикрашених келихів, які пов’язані разом яскравою стрічкою. Стрічка, звичайно, символізує міцні узи шлюбу. А самі бокали зі скла або кришталю — крихкість сімейного щастя, необхідність берегти стосунки і відноситься один до одного ніжно.

З цієї ж причини існує й інша традиція — розбивати весільні келихи. Це дія від зворотного, спроба обдурити долю, щось на зразок жертви: раз тут вже щось розбилося, значить, нещастя, вирішивши справу зроблено, обійдуть молодят стороною. З цієї причини часто купують дві пари весільних келихів: з одних наречений і наречена будуть пити на вечірці, а другі розіб’ють після виходу із Загсу, допивши шампанське.

Декор весільних бокалів своїми руками

Технік прикраси весільних келихів своїми руками існує безліч. Для початку потрібно подумати, що вам більше по душі: розпис акрилом, прикраси з паперу та стрічок, декорування живими або штучними квітами, ліпка з полімерної глини, блиск страз або щось інше. Ідеально, якщо колір декору буде відповідати кольорам весілля, букету і аксесуарів нареченої. Приміром, якщо плаття нареченої буде прикрашати червоний пояс, то стрічки і квіти, що прикрашають фужери, повинні бути такого ж відтінку, або гармоніює з ним.

Для прикраси потрібно взяти найпростіші фужери для шампанського: дешевше і зручніше відразу купити набір. Тоді пару неукрашенных келихів ви зможете розбити в потрібний момент, а витончено декоровані пара буде прикрашати стіл нареченого і нареченої на бенкеті.

Найкраще підготувати дві пари гарних келихів на той випадок, якщо один з фужерів розіб’ється позапланово — таке у святковій суєті може трапитися в будь-який момент.

Короткий опис статті: весільні келихи своїми руками Як прикрасити весільні келихи своїми руками? Оригінальні ідеї декору. Фото прикрашених весільних келихів і технології для оформлення: келихи з мереживом, прикраси з полімерної глини, стразами і стрічками. Готові прикраси для фужерів нареченого і нареченої.

Джерело: Оформлення весільних келихів своїми руками — майстер клас від Pion-decor

Оформлення весільних бокалів своїми руками, майстер клас від Pion Майстер-клас: оформлення весільних келихів своїми руками Справжній, незабутнє свято не виходить за помахом чарівної палички. Спочатку належить виконати велику роботу і подбати про всі дрібниці.

Також ви можете прочитати