Торти з мастики

Оригінальні дитячі торти і тістечка своїми руками: торт-восьминіжка

22.08.2015

Оригінальні дитячі торти і тістечка своїми руками: торт-восьминіжка

Оригінальні дитячі торти і тістечка своїми руками: торт-восьминіжка

Оригінальні дитячі торти і тістечка своїми руками: торт-восьминіжка

Осьминожки, як і багато морські мешканці, бувають дуже гарними, і якщо ваша дитина любить море і все, що з ним пов’язано, це відмінний варіант для оформлення святкового торта.

Тіло у солодкого восьминога робиться з тіста для кексу, а ніжки можна зробити, в принципі, з чого завгодно — в рецепті запропоновані еклери, але це тільки один варіант. Будь довгасте печиво однакового розміру теж підійде, тільки пам’ятайте, що у восьминога рівно вісім ніг.

Такого осьминожку, до речі, можна зробити і не солодким — в якості веселій закуски, наприклад, з овочів (ніжки добре вийдуть з паличок моркви, а тільце – з цвітної капусти).

Ідеї дитячих тортів: торт у вигляді восьминога

Реклама

  • рідке тісто для кексів (можна купити в магазині або змішати самостійно; якщо будете купувати, краще взяти суміш для двошарового кексу, це упаковка більше). В сумі тесту повинно вийти приблизно 300 р. в розведеному, «готовому» вигляді.
  • середня (близько 12 див. в діаметрі) кругла форма для кексу (жаростійкий, з будь-якого матеріалу) і масло, щоб змастити її;
  • світло-жовта поливи (можна придбати вже жовту, з додаванням барвника, чи пофарбувати в домашніх умовах. Непоганим замінником штучних барвників можуть послужити соки овочів, фруктів і ягід, хоча, звичайно, вони не дадуть такого стійкого і яскравого кольору);
  • світло-блакитна чи біла глазур, або крем такого ж кольору;
  • маленькі «шоколадні краплі» — половинки кульок шоколаду розміром з п’ятикопійчану монету. Це матеріал для очей; можна замінити просто звичайними шматочками шоколаду або навіть будь-якими ягодами темного кольору;
  • кондитерський мішок або шприц з тонкою насадкою. На осьминожке не дуже багато дрібних деталей, тільки елемент для вічко і гуртки-кільця на тілі.
  • 4 еклер, якщо ви хочете розрізати їх навпіл (так щупальця-ніжки будуть виглядати акуратніше) і 8, якщо хочете, щоб вони були довшими;
  • тонкі свічки (якщо хочете).

Оригінальні дитячі торти і тістечка своїми руками: торт-восьминіжка

Робимо торт-осьминожку:

1. Змішайте рідке тісто для кексу або розведіть його в тих пропорціях, в яких зазначено на упаковці.

2. Змастіть форму для кексу маслом і вилийте в неї тісто.

3. Поставте форму з вмістом в духовку і випікайте при температурі 175 градусів за Цельсієм протягом приблизно 25 хвилин. Перевіряйте готовність за допомогою зубочистки (поки вона не «вийде» чистою, без слідів тесту). Дайте заготівлі дійти — ще близько 10 хвилин, і поставте остигати.

4. Блюдо для торта вибирайте з урахуванням того, що у восьминога крім невеликого круглого тіла будуть і ніжки-еклери відповідної довжини. Поставте кекс в центр блюда і покрийте його не дуже товстим шаром глазурі.

Оригінальні дитячі торти і тістечка своїми руками: торт-восьминіжка

5. Поки вона не застигла, додайте оченята — з шоколаду або будь-якого іншого матеріалу. Поставте їх ближчими один до одного і скоріше ближче до верху, ніж до низу кексу.

6. Викладіть навколо еклери ніжки. Не треба робити так, щоб вони лежали частково під кексом, досить просто зіткнення з ним.

7. Тепер візьміть світлу глазур або крем і мішок з тонкою насадкою. Намалюйте на всьому тілі осьминожки, включаючи ноги, кільця різного діаметру — це буде імітувати маскуючу плямисте забарвлення. Не забудьте поставити по одній невеликій точці на кожен з очей — це ніби зіниці. Вони додадуть восьминогу «вираз обличчя», так що поставте їх, краще всього, у праву верхню частину круглого очі — це зробить вираз швидше доброзичливим і милим.

8. Додайте, якщо потрібно, свічки. Краще поставити їх на ніжки восьминога.

Готово! Торт-осьминожку можна подавати на стіл.

Інші статті за темами

Короткий опис статті: оригінальні торти

Джерело: Оригінальні дитячі торти і тістечка своїми руками: торт-восьминіжка

Оригінальні дитячі торти і тістечка своїми руками: торт-восьминіжка Оригінальні дитячі торти і тістечка своїми руками: торт-восьминіжка Осьминожки, як і багато морські мешканці, бувають дуже гарними, і якщо ваша дитина любить море і все, що з ним повязано, це відмінний варіант для оформлення святкового торта.

Також ви можете прочитати