Торти з мастики

Печиво у формі на газу. Печиво. TVCook: покрокові рецепти з фото

02.04.2017

Печиво у формі на газу

Печиво у формі на газу. Печиво. TVCook: покрокові рецепти з фото

Печиво у формі на газу — не тільки смачне ласощі для всієї родини, але й легке в приготуванні блюдо. Необхідні інгредієнти напевно є на кухні будь-якої господині, а сталева форма для випікання у багатьох збереглася ще з радянських часів.

Інвентар:

Форма для випічки печива, металева миска, міксер, каструля.

Приготування печива у формі на газу:
Крок 2: Замішуємо тісто.

Печиво у формі на газу. Печиво. TVCook: покрокові рецепти з фото

Насипте в миску з розтопленим маслом цукровий пісок, яйця, борошно, а потім харчову соду, погасивши її столовим оцтом. Тісто потрібно як слід перемішати, щоб маса вийшла однорідною, а весь цукор розтанув. Не забудьте про розпушувач, без нього печиво вийде менш м’яким і апетитним.

Крок 3: Випікаємо печиво.

Печиво у формі на газу. Печиво. TVCook: покрокові рецепти з фото

Перед приготуванням слід розжарити форму і злегка змастити її олією. Щоб готувати було легше, необхідно розігрівати обидві сторони форми. Для цього розкрийте її і покладіть на газову плиту так, щоб кожна сторона виявилася над конфоркою, запаліть вогонь.

На розігріту і змащену форму викладаємо тісто, його кількість необхідно контролювати самостійно, виходячи з розмірів вашої посуду. Стежте, щоб маса не виходила за краї, але і не шкодуйте суміші, інакше десерт вийде нерівним і маленьким. Після того, як ви виклали необхідну кількість тіста, закрийте форму і почекайте приблизно 2-3 хвилини, потім переверніть. Печиво потрібно випікати 5-7 хвилин з кожного боку, але не забувайте перевертати, щоб тісто не пригоріло, і вийшло ніжне та пухке ласощі.

Печиво у формі на газу. Печиво. TVCook: покрокові рецепти з фото

Готовий десерт подають до столу на великому плоскому блюді. Як правило, печиво складають стопками один на одного. Можна прикрасити згущеним молоком, домашнім варенням або цукровою пудрою. Проявіть вашу фантазію, порадуйте рідних і близьких смачним і красивим стравою.

Короткий опис статті: печиво рецепт Печиво у формі на газу — не тільки смачне ласощі для всієї родини, але й легке в приготуванні блюдо. Необхідні інгредієнти напевно є на кухні будь-якої господині, а сталева форма для випікання у багатьох збереглася ще з радянських часів.

Джерело: Печиво у формі на газу / Печиво / TVCook: покрокові рецепти з фото

Печиво у формі на газу Печиво у формі на газу — не тільки смачне ласощі для всієї родини, але й легке в приготуванні блюдо. Необхідні інгредієнти напевно є на кухні будь-якої господині, а сталева форма для випікання у багатьох збереглася ще з радянських часів.

Також ви можете прочитати