Торти з мастики

Пивні келихи, склянки, набори келихів і склянок для пива купити

19.08.2015

Nachtmann Набір бокалів для пива Palais 259мл — 6шт, кришталь

Важко уявити, скільки часу могло б зайняти написання трактату про пиво у людини, задавшегося метою достовірно викласти пов’язані з ним найбільш відомі історичні факти, і котре спробувало перерахувати всі його існуючі сорти. Корені появи на світ цього напою йдуть углиб тисячоліть, а бессметные додання, частково підкріплені думкою ряду вчених, оповідають про його вагомий внесок у розвиток всього людства. Набагато простіше згадати країни, в яких воно з різних причин не випускається, ніж заглибитися в довгий список держав дбайливо зберігають свої пивоварні традиції, і приділяють виробництву пива значну увагу.

Пиво нерозривно пов’язане з культурою багатьох народів світу підтвердженням чому можуть служити національні і міжнародні пивні фестивалі, що проводяться щорічно в різних містах Європи. Найбільші заходи щорічно проходять в Празі, Брюсселі і, звичайно ж, у цьому зв’язку не можна не згадати знаменитий мюнхенський Октоберфест. Пивні келихи також є невід’ємною частиною цієї культури, оскільки ще в чотирнадцятому столітті вибухнула епідемія чуми спонукала людей на винахід особливої гуртки з кришкою, призначеної виключно для вживання пива. Сучасні зразки таких кухлів сьогодні широко представлені на прилавках численних сувенірних крамниць, де поряд з ними туристи мають можливість купити бокали для пива, прикрашені гербом і символікою відвіданих міст або ж готовий набір бокалів для пива, що включає в себе пляшку улюбленого напою.

Крім того, багато пивоварні якості супутніх товарів пропонують своїм покупцям купити пивні склянки та кухлі з нанесеним на них фірмовим логотипом. Такі відомі пивоварні компанії як бельгійські Stella Artois, Leffe, німецька Warsteiner,американська Samuel Adams і деякі інші, пішли ще далі, розробивши для власних пивних келихів запам’ятовується, а часом навіть унікальний дизайн. Наприклад, пивні келихи бельгійської пивоварні Kwak просто неможливо сплутати з усіма іншими, т.к. в силу химерної форми, а також конструктивних особливостей підстави, їх можна поставити на стіл без спеціальної дерев’яної підставки.

Якщо ж не брати до уваги такі дивовижні екземпляри, то в основній своїй масі бокали для пива умовно поділяються на декілька найбільш поширених видів, які найкращою мірою, на думку самих виробників пінного напою, передають його смак і аромат. Розглядаючи це питання на конкретних прикладах можна з упевненістю сказати, що високий келих для пива або скляний кухоль з товстими стінками, така як завсідник німецьких пивних свят літровий mass, прекрасно підходить для багатьох світлих сортів пива. Шанувальникам ароматних сортів з тонким квітковим відтінком досвідчені знавці рекомендують купити пивні келихи схожі за своєю формою з коньячними. Пивні стакани, віддалено нагадують собою кубок і келихи для пива тюльпаноподібної форми на повну підставі можна вважати універсальними, і чудово поєднуються з більшістю різновидів елів і лагерів. Любителям темних сортів найкраще звернути увагу на стакани для пива часто згадуються як «Пінта». Вони мають циліндричну форму з розширеною вірніше частиною.

Безумовно, правильно підібрані бокали для пива позитивним чином позначаються на його смаковому сприйнятті, але ще одним важливим фактором, що робить значний вплив на процес дегустації та отримання позитивних емоцій від вживання цього чудового напою, є вміння його належним розлити. Мова не про те, що набір пивних бокалів купити, а потім розбити за короткий проміжок часу через неакуратне поводження — завдання посильне кожному. Перш ніж відкоркувати пляшку або банку з пивом, необхідно охолодити її до рекомендованої температури. Пиво починають наливати по стінці келиха, утримуючи його під кутом 45°, при цьому пивний келих ні в якому разі не повинен бути холодним. Наповнивши на три чверті, стакан для пива встановлюють вертикально, і доливають решту вже не по стінці, а в його центр. Результатом дотримання даної послідовності дій служить прекрасна пінна шапка, оберігає напій від швидкого вивітрювання, що міститься в ньому вуглекислого газу.

Відвідавши спеціалізований магазин келихів і іншого скляного посуду, більшості покупців хочеться вірити, що купується набір бокалів для пива або інших напоїв не втратять первісної привабливості протягом довгих років. Хоч стакани і келихи для пива і не вимагають особливого догляду, але при їх митті краще утриматися від використання звичайної губки і концентрованих миючих засобів. По-перше, синтетичної губкою можна легко подряпати гладкі стінки будь-якого фужера. По-друге, миючі засоби містять речовини, що згубно впливають на стан позолочених фрагментів логотипу виробника нанесеного на склянку. Щоб улюблені пивні келихи тривалий час радували око чистотою і блиском, бажано їх спочатку вимити з милом під струменем прохолодної води, а потім витерти насухо м’яким кухонним рушником.

Короткий опис статті: бокали для пива Хороший магазин келихів відрізняється широким вибором. Підібрати і купити пивні келихи, склянки, повноцінний набір або окремі келихи для пива в ньому можна практично на будь-який смак і розмір гаманця. пивні бокали, келихи для пива, пивні стакани, бокали для пива купити набір бокалів для пива, пивні келихи купити набір пивних бокалів, магазин келихів

Джерело: Пивні келихи, склянки, набори келихів і склянок для пива купити в магазині келихів

Nachtmann Набір бокалів для пива Palais 259мл — 6шт, кришталь Важко уявити, скільки часу могло б зайняти написання трактату про пиво у людини, задавшегося метою достовірно викласти повязані з ним найбільш відомі історичні факти, і котре спробувало перерахувати всі його існуючі сорти.

Також ви можете прочитати