Торти з мастики

Пивоохладители, кеги, колонки пивні, головки забірні, фітинги

02.09.2015

Пивоохладители, колонки пивні, фітинги, кеги, забірні головки

Пивоохладители, кеги, колонки пивні, головки забірні, фітинги

Обладнання для охолодження пива, квасу, соків.

Пивоохладителиe пивні — це спеціальне обладнання для охолодження пивних напоїв, квасу,лимонаду, і т. д. По суті це — одна з складових комплекту для пивного обладнання.

Як визначити тип пивоохладителя? Які пивоохладители бувають?

Існують пивоохладители в основному 2 (двох) типів — настоечные і подстоечные. У чому відмінність? Оскільки настоечный пивоохладитель встановлюється в основному на стійці бару або на видному місці, вигляд у пивоохладителя повинен бути відповідний — милує око відвідувачів. Припустимо, у вигляді пивної діжки або в стилі Hi-teck. Така деталь не тільки гідно впишеться в інтер’єр, але і підкреслить індивідуальність Вашого кафе, бару чи ресторану.

Пивоохладитель здатний охолодити до 12 сортів розливного пива одночасно до температури +1. +8 *С.

Крім того, настоечные пивоохладители (минипримы) бувають водяного і сухого типу.

Пивоохладители водяного типу — це коли змійовики, по яких тече пиво, занурені у водяну ванну (разом з змійовиками в яких знаходиться фреон), і остуджувати холодною водою, яка остуджується в свою чергу фреоном.

Пивоохладители сухого типу — це коли змійовики, по яких тече пиво, запаяні в алюмінієвий блок (разом з змійовиками в яких знаходиться фреон), і остуджувати безпосередньо фреоном через алюмінієві стінки блоку.

Чим гарний подстоечный охолоджувач пива? Само собою тим, що він економить місце, будучи встановленим під стійкою. Також такий тип пивоохладителей володіє більш високою потужністю, і великою кількістю сортів розливається через один охолоджувач (до 12 сортів) порівняно з настоечными пивоохладителями (минипримами).

Пивоохладители, кеги, колонки пивні, головки забірні, фітинги

Короткий опис статті: кеги для пива Обладнання для охолодження пива, квасу, соків. Пивоохладителиe пивні — це спеціальне обладнання для охолодження пивних напоїв, квасу,лимонаду, і т. д. По суті це — охолоджувач, пиво, квас, кеги, фитинки, інструмент для пивоохладителей, пивні колонки, головки забірні

Джерело: Пивоохладители, кеги, колонки пивні, головки забірні, фітинги

Пивоохладители, колонки пивні, фітинги, кеги, забірні головки Обладнання для охолодження пива, квасу, соків. Пивоохладителиe пивні — це спеціальне обладнання для охолодження пивних напоїв, квасу,лимонаду, і т.

Також ви можете прочитати