Торти з мастики

Прикраса пляшок шампанського на весілля своїми руками. Майстер

21.09.2015

Прикраса пляшок шампанського на весілля своїми руками. Майстер-клас з фото

Оформлення шампанського і келихів на весілля своїми руками

Майстер – клас розрахований для творчих людей, які люблять робити незвичайні подарунки своїми руками.

Призначення: подібний сувенір стане чудовим подарунком і прикрасою весільного столу

Виконала: Настільки Оксана Володимирівна, вихователь МАДОУ№203 «Дитячий сад комбінованого виду» р. Кемерово.

Мета: оформлення шампанського і келихів в одязі нареченого і нареченої

— ознайомлення з технологією оформлення шампанського і келихів з допомогою косою бейки;

— навчити оздоблювати сувеніри з допомогою різних матеріалів

Рада всіх і вітаю усіх, хто заглянув у гості!

Хочу запропонувати вашій увазі оригінальний подарунок на весілля своїми руками. Це не конкурсна робота, мені просто захотілося з вами поділитися ідеєю як можна швидко і без певних навичок зробити прикраса весільного столу.

Ці весільні пляшки та келихи нареченого і нареченої я зробила для своїх дітей — сина і невістки.

Красиво декоровані пляшки шампанського і келихи на весілля в одязі нареченого і нареченої додасть не тільки святковості столу, але і всій атмосфері, тому як торжество полягає, в першу чергу, з маленьких деталей, до оформлення яких потрібно готуватися заздалегідь.

В сучасній Росії на багатьох весіллях дотримується звичай: на столі молодят повинні стояти «весільні бики». «Весільні бики»- це дві пляшки з алкогольними напоями, скріплені або просто стоять разом. «Бики» весь вечір стоять на столі молодят, їх прийнято відкривати на річницю весілля і на народження первістка.

За традицією, пляшки — «бики» прийнято святково прикрашати. Найчастіше, святкові пляшки наряджають нареченим і нареченою, або оздоблюють стрічками й квітами.

До дизайну «весільних биків» треба підходити також ретельно, як і до вибору інших аксесуарів для весільного торжества, адже вони будуть весь святковий вечір займати почесне місце на центральному столі — столі молодят. Також, на багатьох весіллях «весільні бики», як і деякі інші атрибути весільного торжества, можуть бути вкрадені в певний момент свята, відповідно, увагу всіх гостей буде прикута до них.

Оформляємо весільні пляшечки

Необхідний матеріал:

2 пляшки шампанського,

облямівки білого кольору для нареченої 12 м,

для нареченого бейка чорного кольору 11м,

Короткий опис статті: весільні келихи своїми руками Оформлення шампанського і келихів на весілля своїми рукамиМастер клас розрахований для творчих людей які люблять робити незвичайні подарунки своїми руками Призначення подібний сувенір стане чудовим подарунком і прикрасою весільного столу Виконала оформлення, шампанського, келихів, весілля, своїми, рукамимастер, прикраса пляшок, шампанського, весілля, своїми руками, майстер-клас,

Джерело: Прикраса пляшок шампанського на весілля своїми руками. Майстер-клас з фото

Прикраса пляшок шампанського на весілля своїми руками. Майстер Прикраса пляшок шампанського на весілля своїми руками. Майстер-клас з фото Оформлення шампанського і келихів на весілля своїми руками Майстер – клас розрахований для творчих людей, які люблять робити незвичайні подарунки своїми руками.

Також ви можете прочитати