Торти з мастики

Самі красиві і оригінальні торти

25.07.2015

Опубліковано ст. 09-05-2011 | Автор. Admin | В рубриці. Цікаві факти. Дивна їжа

яке свято може обійтися без торта? Абсолютно вірно — ніякої! Адже оригинаьный торт це обов’язковий атрибут будь-якого свята, дні народження, шикарне весілля або якогось ювілею. І давно вже відійшли в минуле шаблонні торти типу Празький або Київський – ніхто не ставить в сумнів, що вони смачні, але ось на увазі цілком звичайні, а нам хотітися чогось дивовижного і оригінального. Здивувати всіх гостей цікавим кондитерським виробом або самому поблаженствовать, відрізаючи шматочок солодкого шедевра.

Самі красиві і оригінальні торти

В сьогоднішній підбірці можна побачити найкрасивіші і оригінальні торти, які були виготовлені умілими руками кондитерів всього світу. Слід зауважити, що всі прикраси цілком їстівні, штучних елементів в такі торти практично не додають. Хоча бувають виключення з правил, роблять це для того, щоб надати складну або хитромудру форму оригінального торта.

Приготувати смачний і оригінальний торт, маючи під руками кулінарні рецепти страв з фотографіями цілком реально, але красиво і правильно прикрасити, зможе далеко не кожна господиня, для цього потрібні особливі навички та досвід. Оригінальні торти зі складним прикрасою коштують дуже і дуже не дешево – але погодьтеся, є за що платити, на них навіть дивитися приємно.

Самі красиві і оригінальні торти

Самі красиві і оригінальні торти

Самі красиві і оригінальні торти

Самі красиві і оригінальні торти

Самі красиві і оригінальні торти

Самі красиві і оригінальні торти

Самі красиві торти, як правило, роблять за індивідуальним замовленням, на фото видно – це може бути швейна машинка або сушена риба. Необхідно всього лише ваша фантазія і професіоналізм кондитера. Пам’ятайте — найнеймовірніші ілюзії можуть прийняти солодкі форми! Солодкого життя.

Короткий опис статті: оригінальні торти яке свято може обійтися без торта? Абсолютно вірно — ніякої! Адже оригинаьный

Джерело: найкрасивіші і оригінальні торти

Опубліковано ст. 09-05-2011 | Автор. Admin | В рубриці. Цікаві факти. Дивна їжа яке свято може обійтися без торта? Абсолютно вірно — ніякої! Адже оригинаьный торт це обовязковий атрибут будь-якого свята, дні народження, шикарне весілля або якогось ювілею.

Також ви можете прочитати