Торти з мастики

Термокружка з підігрівом від прикурювача: гідне якість та доступна

28.09.2015

Термокружка з підігрівом від прикурювача: приведе в норму остиглий кави-чай

Кількість:

Зима, холоди… Що не роби, а морозні часи настануть знову! І щоб хоч якось скрасити «мерзле» перебування за кермом, можна скористатися термокружкой з підігрівом від прикурювача – зручним компактним винаходом, який виручить в самий відповідний момент і заощадить ваші гроші на «збагачення» чергового кава-автомата.

Як користуватися термокружкой?

Ніяких складнощів в експлуатації не виникне – можете не сумніватися. Все, що потрібно зробити, – це заповнити ємність і в потрібний момент підключити посуд до прикурювача. А далі ваш автомобіль, а точніше його можливості, все зробить за вас. І вже через кілька хвилин ваша кава, чай або просто звичайна вода будуть гарячими. Пийте з задоволенням!

Особливості термокружки з підігрівом

  • Гуртка закривається кришкою – щільно і герметично.
  • Температура вмісту зберігається достатньо довгий час.
  • Виріб виконано з надміцних матеріалів – комбінації металу і пластика, затверджених до використання в харчовій промисловості.
  • Зручна ручка у вигляді прямокутника з продуманим заокругленням для великого пальця для більш ефективного утримання в руці.
  • Наявність міні-кришки дозволяє пити без необхідності повністю знімати верхню частину гуртки. Просто відкрийте шторку – і зможете насолоджуватися напоєм.

Ну і, звичайно, доступна вартість! В умовах нинішнього зростання цін вона залишається цілком демократичною для того, щоб придбати термокружка з підігрівом від прикурювача для себе і на подарунок. Адже, погодьтеся, далеко не кожен водій знає про існування такого корисного винаходу. Так чому б не порадувати їм рідних, близьких та друзів?

Короткий опис статті: термо кружка То і справа шукаєте в дорозі, де б підігріти остиглий кави-чай? Проблема буде вирішена у мить, якщо ви обзаведетеся такої корисної термокружкой з підігрівом від прикурювача. термокружка з підігрівом від прикурювача, термокружка з підігрівом

Джерело: Термокружка з підігрівом від прикурювача: гідне якість і доступна ціна

Термокружка з підігрівом від прикурювача: приведе в норму остиглий кави-чай Кількість: Зима, холоди… Що не роби, а морозні часи настануть знову! І щоб хоч якось скрасити «мерзле» перебування за кермом, можна скористатися термокружкой з підігрівом від прикурювача – зручним компактним винаходом, який виручить в самий відповідний момент і заощадить ваші гроші на «збагачення» чергового кава-автомата.

Також ви можете прочитати