Термос для авто з підігрівом AW 007

01.10.2015

Термос для авто з підігрівом AW 007

Вранці багато хто з нас, поспішаючи на роботу, часто не встигають навіть випити чашечку кави. Звичайно, цей підбадьорливий напій можна налити в термос і взяти з собою, але поки Ви дістанетеся до місця роботи, Ваш кави може зовсім охолонути.

Аква Маркет пропонує Вам просте рішення цієї проблеми — автотермос з підігрівом!

Цей чудовий термопот допоможе Вам не тільки тривалий час зберігати температуру гарячого чаю або кави всередині, але і підтримати її на потрібному рівні, щоб насолодитися улюбленим напоєм з комфортом навіть у ранкових пробках на дорогах. Для цього потрібно просто підключити прилад до звичайного автомобільного прикурювача (12V)і за допомогою кнопок, розташованих на передній панелі, встановити бажані діапазони температур для автоматичного їх підтримки (від 5 до 80С).

Головна перевага термоса Аква Ворк перед аналогами інших торгових марок полягає в тому, що з його допомогою можна довести рідину до киплячого стану, що дозволить заварити ароматний напій, навіть не виходячи з машини.

Невелике електронне табло на лицьовій частині корпусу завжди покаже Вам поточну температуру вмісту термоса, а спеціальний тримач, надійно закріплений на решітці повітряного дефлектора, позбавить від необхідності постійно тримати його в руці.

Корпус приладу виготовлений з подвійного термостійкого скла, воно надійно захищає Вашу руку від опіку, а так само надає автомобільного термосу незвичайний сучасний зовнішній вигляд і дарує Вам можливість спостерігати за тим, як поступово закипає рідина всередині при установці його в режим максимального нагріву.

Термос Aqua Work стане незмінним супутником і надійним помічником для будь-якого автомобіліста. У ньому каву не тільки не охолоне, але і стане гаряче!

Короткий опис статті: термос з підігрівом

Джерело: Термос для авто з підігрівом AW 007

Термос для авто з підігрівом AW 007 Вранці багато хто з нас, поспішаючи на роботу, часто не встигають навіть випити чашечку кави. Звичайно, цей підбадьорливий напій можна налити в термос і взяти з собою, але поки Ви дістанетеся до місця роботи, Ваш кави може зовсім охолонути.

Також ви можете прочитати