Торти з мастики

Термос для їжі з контейнерами і цільний: як вибрати оптимальний

18.09.2015

Не залишить голодним термос для їжі, цільний або з контейнерами

Завдяки активній роботі тандему медики + ЗМІ, всі знають про те, як потрібно правильно харчуватися. Але одна справа слідувати рекомендаціям дієтологів, сидячи вдома, і зовсім інша – на протязі робочого тижня. Добре, коли є можливість пообідати в їдальні або кафе. Однак далеко не всі підприємства балують своїх співробітників. Ось і доводиться давитися горезвісними бутербродами або холодним супом/кашею з банки.

А, між іншим, проблема легко вирішується, якщо обзавестися такою корисною штуковиною, як термос для їжі або як його ще називають — ланч-бокс. Зацікавилися? Купити харчовий термос можна практично в будь-якому посудном відділі. Головне не сплутати зі звичайними харчовими контейнерами або термокружками. Для цього потрібно знати, як вибрати термос для їжі, який він буває і що являє собою оптимальний варіант, на що орієнтуватися при виборі. Ми допоможемо вирішити цю задачку, надавши максимум корисної інформації в тему.

Короткий опис і параметри вибору

Якщо вникнути в нюанси, то пропонований вітчизняними магазинами асортимент термосів для їжі можна розділити на дві категорії.

 1. Термос для їжі з контейнерами, дуже зручна модифікація, оскільки в неї можна помістити декілька різних страв. До речі, в більшості випадків контейнери придатні для використання в мікрохвильовці.
 2. Корпус з цільної колбою – аналог звичайного термоса, але з більш широким горлечком.

В перелік основних характеристик товару автори byttehnikakuhni.ru включили наступні:

 • обсяг (від 0,3 до 2 л);
 • матеріал корпусу/колби (нержавійка, скло або пластик);
 • час підтримання вихідної температури вмісту (в середньому близько 8 год);
 • наявність додаткових «приємностей» (термосумка, ложка, виделка).

Відповідь на питання, як вибрати термос для їжі, не може бути однозначним. Перш за все, потрібно орієнтуватися на того, хто буде його використовувати. Так, наприклад, школяру буде важкувато щодня тягати на заняття 2-х літрову ємність з борщем та кашею, а дорослому чоловікові 300 мл навряд чи вистачить, щоб наїстись. При купівлі ланч-бокс з пластику, радимо ретельно обнюхати придбання. Те, що виробники називають «високоякісним матеріалом, не робить негативного впливу на продукти», не завжди є таким. Скляна колба вважається більш гігієнічним, але, на жаль, не відрізняється особливою міцністю.

Переглянувши кілька онлайн-каталогів, ми виявили, що лідирують на даному сегменті компанії Thermos і Stanley. Заповзятливі західні бізнесмени пропонують більше 20 моделей сталевих харчових термосів, що відрізняються обсягом та дизайном. Якщо ж орієнтуватися на параметри, милі серцю вітчизняного середньостатистичного покупця: ціна + якість, то варто звернути увагу на пропозицію від фірм Vinzer і Товарpeterhoff.

5 аргументів за те, щоб зробити таку покупку

Що гріха таїти, багатьох потенційних споживачів відлякує ціна. Далеко не всі готові заплатити $15-60 за побутову дрібницю, не відноситься до предмета першої необхідності. Але існує кілька незаперечних «за». перелік яких ми наводимо нижче.

 1. Багато моделей термосів для їжі являють собою компактні столові міні набори. Кришка або контейнер замінюють тарілку, а ложка/вилка, як правило, кріпиться на корпусі збоку.
 2. Зведення до мінімуму ймовірності захворіти гастритом або ще чим гірше із-за регулярного неправильного харчування на роботі.
 3. Можливість повноцінно поснідати (обідати / вечеряти), не витрачаючи дорогоцінних хвилин короткої перерви на розігрів.
 4. Абсолютна впевненість у тому, що «тормозок» в дорозі не розіллється і не розсиплеться, не зіпсує одяг або сумку.
 5. Термос для їжі можна використовувати також у поїздці, на дачі або на природі. У даній ємності можна носити смачні домашні обіди близьким до лікарні, дітям до школи.

Виходить, що термос для їжі можна віднести до категорії «річ корисна, в господарстві завжди пригодиться».

Короткий опис статті: термос харчовий Для чого потрібен і коли знадобиться термос для їжі, що собою являє і якою буває, як вибрати найбільш оптимальний варіант. термос для їжі

Джерело: Термос для їжі з контейнерами і цільний: як вибрати оптимальний

Не залишить голодним термос для їжі, цільний або з контейнерами Завдяки активній роботі тандему медики + ЗМІ, всі знають про те, як потрібно правильно харчуватися. Але одна справа слідувати рекомендаціям дієтологів, сидячи вдома, і зовсім інша – на протязі робочого тижня.

Також ви можете прочитати