Торти з мастики

Термоси для їжі, купити харчовий термос для перших і других страв

02.10.2015

Термоси для їжі:

Термоси для їжі: практично, зручно, гігієнічно

Так вже повелося, що термоси в основному використовуються для збереження напоїв гарячими або, навпаки, холодними. Коли на вулиці зимно, добре мати під рукою гарячий чай, а в спеку немає нічого краще, ніж освіжаючий лимонад. Між тим подібні судини чудово справляються з таким завданням, як збереження температури їжі. Термос для їжі по достоїнству оцінить турботлива дружина: досить налити вранці в посудину гарячий суп, і можна не хвилюватися про те, що чоловік залишиться на роботі без домашнього обіду. Гріти нічого не потрібно — відкривай кришку та їж!

термос для їжі відрізняється від звичайного

Основна відмінність полягає в діаметрі горловини — у термос для їжі вона широка. Крім того, в деяких моделях передбачені пластикові контейнери з щільно закриваються кришками. Вони ставляться один на інший і без праці поміщаються в посудину. Це дуже зручно: в один контейнер можна налити перше блюдо, а в іншого — покласти друге. Таким чином, є можливість взяти з собою на роботу, на пікнік або в далеку дорогу повноцінний гарячий обід.

Скло або метал?

Колба в термосах для їжі, як і в звичайних, може бути виготовлена з:

  • загартованого скла
  • нержавіючої сталі.

Обидва матеріали однаково добре утримують тепло. Але судини зі скляною колбою крихкі, тому користуватися ними слід дуже акуратно. Удари, сильна тряска і падіння небезпечні для такого термоса, так як колба може розбитися. В цьому плані судини з нержавіючої сталі значно практичніше. У той же час слід мати на увазі, що скло — більш гігієнічний матеріал, ніж метал.

Як довго їжа в термосі залишається теплою?

Взагалі термос для їжі здатний зберігати температуру до 12 годин. Але виробник зазвичай перестраховується, тому вказує, що посудина буде утримувати тепло протягом кількох годин. В цілому ж термоси для їжі зберігають температуру не так довго, як звичайні. Причина — більш широка горловина і, відповідно, більш широка пробка. За підрахунками експертів, через пробку зазвичай втрачається до 40 % тепла.

Щоб їжа довше залишалася гарячою, можна вдатися до хитрощів: спочатку сполоснути колбу окропом, а потім вже класти туди їду.

Не тільки для гарячих страв

Традиційно термоси використовуються для того, щоб їжа довше залишалася теплою. Але не варто забувати, що подібний посудину здатний зберігати їжу і охолодженою. Це особливо актуально для таких страв, як окрошка, холодець, або якщо хочеться побалувати себе морозивом у спеку.

Beurer — ласкаво просимо у світ здоров’я, краси і комфорту!

Короткий опис статті: термос для других страв Термоси для їжі — Сайт офіційного дилера Beurer. Вибрати і замовити харчовий термос для супу і гарячої їжі. Якість Німеччина. Безкоштовна доставка. Ціни. Відгуки покупців. Відеоогляди. Тел. (495) 545-58-14 в Москві і Санкт-Петербурзі

Джерело: Термоси для їжі, купити харчовий термос для перших і других страв в Москві і Санкт-Петербурзі

Термоси для їжі: Термоси для їжі: практично, зручно, гігієнічно Так вже повелося, що термоси в основному використовуються для збереження напоїв гарячими або, навпаки, холодними. Коли на вулиці зимно, добре мати під рукою гарячий чай, а в спеку немає нічого краще, ніж освіжаючий лимонад.

Також ви можете прочитати