Торти з мастики

Торт на замовлення недорого Київ, замовити торт ? Кращі ціни

09.09.2015

Торт на заказ недорого

Торт на замовлення в Києві та Київській області — Tort-Fantazija

Доброго часу доби, наш дорогий друг.

Ми раді вітати вас на нашому сайті «Tort-Fantazija». Виготовлення тортів на замовлення Київ і область від 280 грн/кг

Ми займаємося виготовленням тортів на замовлення в Києві та Київській області ось вже багато років.

Ми хочемо бути відвертими з вами: у нас не конвеєрний завод тортів і не величезний цех, через наші руки не проходить 100500 тортів на місяць.

Зв’язуючись і приймаючи замовлення, ми дуже ретельно вникаємо у всі ідеї, побажання та коментарі замовника, його очікування і його можливості — і тоді, тільки тоді у нас виходить повністю виправдати, а найчастіше і вразити, порадувати замовника, і тільки так можна спекти торт, який чудово підійде до потрібного вам заходу. Про це свідчать і самі наші замовники на сторінці відгуки.

В процесі нашої роботи ми не хапаємося за все, що завгодно, лише б швидше здати поточний і взяти нове замовлення.

У нашому розумінні: неможливо спекти справжній домашній торт, або незабутній весільний, або тим більш яскравий і впечетляющий дитячий торт, тематичні торти в конвеєрному режимі.

У нас можна замовити торт всіляких форм, видів і начинок за недорогою ціною.

Приймаючи і виготовляючи черговий замовлення, ми вкладаємо все майстерність, напрацьоване роками, весь досвід, всю фантазію і, якщо вже відверто, то навіть якусь частинку душі віддаємо разом з тортом замовнику.

Ми дуже любимо займатися виготовленням тортів на замовлення, ми вкладаємося в кожен торт під замовлення. Ми добре знаємо свою справу і завжди віддаємо пріоритет у бік якості, а не кількості.

У виготовленні тортів у нас немає ні рамок, ні меж, а це означає, що якщо ви шукайте де замовити торт в Києві, то ви потрапили в саме яблучко ?

Переваги замовлення продукції на сайті «Торт-Фантазія»:

    • Виготовлення тортів з будь-якого приводу свята: весільний торт, дитячий торт, корпоративний торт, торт на ювілей, торт для батьків, торт з квітковою композицією, торт з мультяшними героями, дизайнерський торт, еротичний торт.
    • Виготовлення тортів і домашня випічка виключно з натуральних інгредієнтів.
    • Ваша ідея — наша робота! Індивідуальний підхід до замовника, враховуються всі побажання та прохання щодо оформлення торта.
    • Ми пропонуємо торти недорого, за дуже доступними цінами, при цьому залишаючи високий рівень виконання замовлення. Недорогий торт + висока якість = реальність :)

При виборі торта, не обмежуйтеся тільки готовими роботами у фотогалереї. Адже Ваш торт — це Ваша ідея, Ваш торт — це Ваша фантазія, яка втілиться тут..

Короткий опис статті: торти на замовлення київ

Джерело: Торт на замовлення недорого Київ, замовити торт ? Найкращі ціни

Торт на заказ недорого Торт на замовлення в Києві та Київській області — Tort-Fantazija Доброго часу доби, наш дорогий друг. Ми раді вітати вас на нашому сайті «Tort-Fantazija». Виготовлення тортів на замовлення Київ і область від 280 грн/кг

Також ви можете прочитати