Торти з мастики

Торти і цукерки на замовлення

30.08.2015

Торти і цукерки на замовлення

Де той сегмент ринку, в якому можна знайти себе і отримати прибуток?

Невже споживача можна ще чимось здивувати?

Звичайно, можна. Виготовлення тортів і цукерок на замовлення – спробуйте реалізувати цю ідею.

Чому торти і цукерки на замовлення актуальний бізнес?

Передбачаючи заперечення про те, що сьогодні вже не до солодощів, хочеться відразу сказати: не до будь-яких солодощів. Безумовно, у період кризи люди поставлені в жорсткі економічні умови і змушені відмовляти собі в покупці деяких продуктів харчування.

Що ж стосується солодощів, то попит на них теж змінився, але не стільки в бік загального його зниження, скільки в бік зміни його структури. Сьогодні споживачі все більше віддають перевагу не заводським тортів і тістечок, а продукції невеликих кондитерських та пекарень або продукції, виготовленої за індивідуальним замовленням, хоча ці варіанти і є більш дорогими.

Нічого не поробиш, покупці переситилися, однотипність кондитерських виробів вже набридла. Хочеться чогось нового і якісного, майже домашнього.

У яких формах можна організувати цей бізнес?

Все залежить від обсягу стартового капіталу. Наприклад, якщо ви не можете вкласти багато коштів у цей бізнес, але при цьому самі вмієте створювати кулінарні «шедеври», то самим оптимальним варіантом для вас буде виготовлення тортів і цукерок на замовлення у себе вдома і самостійно.

Якщо сумніваєтеся у своєму вмінні, то можна взяти на себе тільки пошук клієнтів, а виготовлення замовлень доручити професійному кондитеру. Прибуток, наприклад, — навпіл. Звичайно, в цьому форматі роботи ви не зможете виконувати абсолютно всі замовлення. Для цього потрібно професійне обладнання, яке в домашніх умовах просто неможливо розмістити.

Тому інший варіант – відкриття міні-кондитерських. Які труднощі можуть виникнути? Вибір приміщення. Його можна орендувати або купити. У разі оренди вас можуть очікувати непередбачувані підняття плати за нього або інші розбіжності з орендодавцем, хоча такого може і не бути.

З іншого боку, якщо ваша затія виявиться нерентабельним, то ви можете швидко відмовитися від приміщення, не зазнавши при цьому жодних збитків, пов’язаних з його утриманням (ремонт, переобладнання і т.д.). Головне, щоб вся ваша орендна плата, виплачена за період роботи, не перевищила вартість можливої покупки аналогічного приміщення.

Ще одна складність у роботі кондитерських цехів – збут. Не кожен може дозволити собі договір з гіпермаркетами або дискаунтерами. Ці торгові об’єкти схильні запитувати занадто велику ціну за виставлення вашого товару, так і конкуренція висока. Тому деякі власники кондитерських цехів відкривають кафе. В цьому випадку слід звернути увагу на підбір персоналу та на створення іміджу підприємства.

Ну і, нарешті, останній варіант – виготовлення тортів і цукерок на замовлення: пам’ятним датам, знаменним подіям. Або ще краще — новомодна ідея кондитерської-ательє, в якій клієнт може замовити і отримати будь-який свій каприз: тортик за рецептом свій бабусі, причому з найкращих інгредієнтів, млинці з начинкою з старовинної кулінарної книги або торт до власного ювілею з сюрпризом. Головний козир виготовлення кондитерських виробів на замовлення – це ексклюзивність та високу якість.

На закінчення – трохи цифр. За приблизними оцінками операторів ринку, для відкриття цеху міні-кондитерської буде потрібно від 5 до 10 тисяч доларів, при цьому період окупності складе від півроку до року при рентабельності в 30%.

Відео по темі: Торти і цукерки на замовлення

Торти і цукерки на замовлення
Торти і цукерки на замовлення
Торти і цукерки на замовлення
Торти і цукерки на замовлення
Торти і цукерки на замовлення
2 голосів, середній: 4,50 5)

Короткий опис статті: виготовлення тортів Виготовлення тортів і цукерок на замовлення – спробуйте реалізувати цю ідею. Головний козир кондитерських виробів на замовлення – це ексклюзивність та високу якість.

Джерело: Торти і цукерки на замовлення

Торти і цукерки на замовлення Де той сегмент ринку, в якому можна знайти себе і отримати прибуток? Невже споживача можна ще чимось здивувати? Звичайно, можна. Виготовлення тортів і цукерок на замовлення – спробуйте реалізувати цю ідею.

Також ви можете прочитати