Торти з мастики

Весільні келихи своїми руками, фото і способи оформлення

13.09.2015

7 способів прикрасити весільні келихи своїми руками

В магазинах сьогодні можна купити будь-весільний аксесуар, в тому числі і келихи для молодят. Але якщо ви хочете залишити собі пам’ять на все життя і до того ж мати у себе на весіллі келихи в єдиному екземплярі, подумайте про те, щоб декорувати їх самостійно.

Варіантів оформлення весільних келихів дуже багато. Можна використовувати практичні будь-які матеріали — від атласних стрічок до блискіток. Ми підготували основні варіанти прикраси весільних бокалів.

Келихи «Наречений і наречена»

Такі келихи стають все більш затребуваними майбутніми подружжями. Можливо, причина в тому, що ці фужери зможуть прикрасити інтер’єр будинку і служити нагадуванням про найщасливіший день.

Зробити такі келихи зовсім нескладно. Візьміть стрічки білого кольору і обмотайте до середини один з келихів. З другим поступите так само, але використовуйте чорні стрічки. На келих нареченої по верхньому краю приклейте мереживо, а на келих нареченого — світлий комірець і метелика. Візьміть клей-олівець, намажте келих в тих місцях, куди будете наносити блискітки, обваляйте склянку в блискітках. Почекайте трохи, коли клей застигне і струсіть зайві блискітки. Закріпити результат можна прозорим лаком для нігтів.

Квіти з полімерної глини

Короткий опис статті: весільні келихи своїми руками Весільні келихи своїми руками — це пам’ять про день весілля на все життя. Декорувати фужери не так складно, з цим впорається будь-яка наречена. прикрасити весільні келихи своїми руками, прикрашення весільних бокалів своїми руками, оформлення весільних бокалів своїми руками, весільні бокали своїми руками відео, зробити весільні келихи своїми руками, весільні бокали своїми руками з атласних стрічок, декор весільних бокалів своїми руками, декорування весільних бокалів своїми руками, весільні бокали своїми руками фото покроково, весільні бокали своїми руками фото покроково наречений наречена

Джерело: Весільні келихи своїми руками — фото і способи оформлення

Весільні келихи своїми руками, фото і способи оформлення 7 способів прикрасити весільні келихи своїми руками В магазинах сьогодні можна купити будь-весільний аксесуар, в тому числі і келихи для молодят.

Також ви можете прочитати