Торти з мастики

Весільні торти з мастики

27.07.2015

Весільні торти з мастики

Весільні торти з мастики — це не просто солодке і смачне ласощі, але і бездоганно прикрашене твір мистецтва. Весільний торт повинен привертати захоплені погляди абсолютно кожного гостя з першої хвилини своєї появи. А відобразити привід, за яким всі й зібралися, чудово можуть різноманітні написи, фігурки, а іноді навіть цілі скульптурні та квіткові композиції. Найкращим матеріалом для створення таких прикрас є мастика.

Весільні торти з мастики готуються кондитером не менш відповідально, ніж шедеври з глини руками скульптора. В основі мастики лежить желатин, маргарин і цукрова пудра. Ще можуть використовуватися різні барвники і добавки, завдяки яким виходять марципанова, шоколадна і молочна мастики. Іноді кондитери використовують навіть маршмеллоу, зефір родом з Великобританії, щоб виготовити мастику для весільного торта. Цей зефір дуже схожий на суфле, також добре розкочується і легко забарвлюється за допомогою харчових барвників.

Весільні торти з мастики

Процес прикраси мастикою не тільки захоплюючий і цікавий, а ще й дуже важкий, так як художні здібності потрібні в цій справі не менше кулінарного професіоналізму.

Якщо весільні торти з мастики потрапляють до вас задовго до урочистості, то наступні поради допоможуть зберегти торт в ідеальній формі і зроблять його справжнім шедевром.

1. Якщо торт покритий цукровою мастикою, то заздалегідь подумайте про сухому місці для його зберігання, так як така мастика чутлива до вологи. Ідеальним варіантом буде використання великої поліетиленового пакета.

2. Не варто довго зберігати торт в жарку погоду, адже мастика потріскається і зовсім зіпсує зовнішній вигляд торта.

3. А ось фігури з мастики можуть зберігатися навіть кілька місяців, але за умови їх знаходження в герметично закритій упаковці в сухому місці.

Весільні торти з мастики

Весільні торти з мастики

Весільні торти з мастики

Весільні торти з мастики являють собою справжні декорації і скульптури. А довіривши це справа хорошому кондитеру, ви ошеломите гостей пишністю весільного торта!

Весільний торт-це не просто прикраса столу, це символ солодкого життя молодят, усталена традиція, яка бере свій початок від короваю, який в свою чергу був символом ситого життя. Обов’язковою умовою є те, що торт повинен бути таким же гарним, як наречена. Тому в переважній більшості випадків торт для весілля роблять на замовлення, і тут виникає питання чи можна купити весільний торт на замовлення недорого.

Короткий опис статті: торти з мастики

Джерело: Весільні торти з мастики

Весільні торти з мастики Весільні торти з мастики — це не просто солодке і смачне ласощі, але і бездоганно прикрашене твір мистецтва. Весільний торт повинен привертати захоплені погляди абсолютно кожного гостя з першої хвилини своєї появи.

Також ви можете прочитати