Торти з мастики

Весільний торт ласощі для гостей

03.08.2015

Stylish Woman

Весільний торт ласощі для гостей
Торт на весілля — це завершальний акорд свята. Він повинен відповідати святкування, бути пишним, красивим і достатньо великим, щоб всі гості могли оцінити смак торта.

Найбільш популярними вважаються багатоповерхові торти, які стали популярні завдяки американським фільмам. Такий весільний торт обійдеться дорожче звичайного, так як для випічки такого торта потрібно більше часу.

Коржі кожного ярусу мають різний діаметр. При цьому, замовник може побажати, щоб кожен ярус торта був різним на смак, мав різну просочення і виглядав по-своєму. Для багатоярусних весільних тортів виготовляється на замовлення або купується спеціальна конструкція, на якій буде перебувати торт. Ця конструкція і визначає висоту торта.

Весільний торт ласощі для гостей
Кількість ярусів визначає замовник. Саме від кількості ярусів залежить вага весільного торта. Як правило, торт вагою в 4 кг складається з двох ярусів, а триярусний торт буде важити близько 8 кг. Вага торта потрібно розраховувати виходячи з кількості запрошених гостей. В середньому, на одну людину припадає шматочок торта вагою в 200 р.

Зрозуміло, при замовленні торта важливо вибрати кондитера. А краще покластися на професійну кондитерську фабрику. Деякі компанії спеціалізуються на ексклюзивних весільних тортах. Це дороге задоволення. І, хочеться додати, що ризик потрапити в руки недобросовісних кондитерів великий. Вкрай важливо мати позитивні відгуки про вибраної вами кондитерській фірмі. Адже весільний торт запам’ятається всім гостям. Які ж ризики є при замовленні торта у маловідомих кондитерів? Перше — це погане виконання замовлення. Майстерність, як відомо, приходить з досвідом. Нікому не хочеться бути першим клієнтом у кондитера, навіть якщо той є талановитим. На торті можуть бути погано зроблені окремі елементи, сам торт може виглядати акуратно. По-друге, весільний торт повинен бути зроблений з свіжих і якісних продуктів. Будь-яка господиня знає, що при приготуванні торта важливо підібрати гарне масло, купити свіжі яйця і т.д. В-третіх, весільний торт не повинен містити алергенні продукти і барвники. Обговоріть заздалегідь це питання з кондитером. Тоді ви уникнете скарг гостей на те, що в торті несподівано виявилися алергени. Тому попросіть кондитера використовувати натуральні барвники. Звичайно, весільний торт стане трохи дорожче, але зате на торжестві ви будете почувати себе спокійно.

Весільний торт ласощі для гостей
Вибираючи весільний торт в каталозі варто дотримуватися більш класичних варіантів десерту. Так як у підсумку, ексклюзивний торт з великою кількістю елементів буде важко різати. Крім того, варто уникати кремових тортів, прикрашених збитими вершками. Такий весільний торт може швидко втратити свою форму. Та і в кінці святкового весільного банкету мало хто зможе осилити шматочок жирного ласощі, так що подбайте про гостей, замовте легкий торт.

Пам’ятайте, що торт — це комплімент для гостей і останнє блюдо на банкеті. Вибирайте весільний торт ретельно, саме тоді найяскравіша подія в житті стане по-справжньому закінченим. Щасливого вам весілля!

Цікаві новини:

Короткий опис статті: торт на весілля Опис різних видів весільних тортів. Критерії вартості. Поради щодо вибору кондитера Весільний торт – ласощі для гостей.

Джерело: Весільний торт – ласощі для гостей.

Stylish Woman Торт на весілля — це завершальний акорд свята. Він повинен відповідати святкування, бути пишним, красивим і достатньо великим, щоб всі гості могли оцінити смак торта. Найбільш популярними вважаються багатоповерхові торти, які стали популярні завдяки американським фільмам.

Також ви можете прочитати