Весільний торт. Пізнавальна інформація

19.08.2015

Весільний торт. Пізнавальна інформація

Весільний торт. Пізнавальна інформація

Весільний торт відіграє важливу роль у весільному торжестві. Саме з ним пов’язані завершальні події свята. Крім того, весільний торт вважається символом достатку та сімейного благополуччя.

Шановні мої читачі!

На сайті представлена тільки ознайомча інформація для створення оригінального і гарного весільного свята. Я нічого не продаю ?

Де ж купити? Знайти і придбати описані в статтях аксесуари для торжества Ви можете в Спеціальних інтернет-магазинах де є доставка по всій Росії Весільний торт. Пізнавальна інформація

Загальні відомості про весільні торти

Традиція весільного ритуалу, пов’язаного з розрізанням торта нареченим і нареченою, налічує більше п’яти тисяч років. Свій початок вона бере в стародавньому повір’я, що дружба скріплюється заломленням хліба. Саме хліб був предком сучасного весільного торта.

Взагалі весільний торт повинен бути присутнім на весіллі далеко не випадково. Весільний пиріг з давніх-давен символізував достаток, з ним було пов’язано безліч обрядів.

Весільний торт. Пізнавальна інформація

Весільний торт став важливим атрибутом на кожному весіллі ще з часів античності. Так, у Римській імперії він являв собою спеціальну коржик з ячменю. Наречений розламував її над головою у нареченої на знак її покірності. Це зображувало символічну форму знищення її незайманого держави і подальшого панування нареченого над нею. Крихти ж збиралися гостями як знак удачі. У середньовічній Англії роль весільного торта виконували маленькі солодкі булочки. Гості на урочистості намагалися викласти їх у високу гірку між молодятами. Якщо закоханим вдавалося поцілуватися над нею не зруйнувавши, то цей шлюб обіцяв бути щасливим і плідним.

Саме від цієї гори і пішла традиція робити весільний торт неодмінно багатоярусним.

Французький весільний десерт — крокембуш теж відрізнявся оригінальністю.

Це, як правило, високий конус. Він складається з профітролей з начинкою.

Профітролі – невеликі (менше 4 см у діаметрі) закруглені, шароподобные кулінарні вироби французької кухні з заварного тіста з різними начинками.

Профітролі скріплюються карамеллю або спеціальним солодким соусом. Вони прикрашаються карамельними нитками, засахаренным мигдалем, фруктами, зацукрованими квітами.

Весільний торт. Пізнавальна інформація

Крокембуш, як і багато інші весільні традиційні страви, наприклад, весільний коровай, сягають корінням в далекі століття. Протягом 17-го століття торт називали тортом нареченої. він став популярним блюдом. Компоненти в торті змінилися. З’явилася нова цікава традиція. У весільний торт при приготуванні поміщали кільце, і вірили в те, що дівчина, якій пощастить знайти кільце, скоро вийде заміж.

Весільний торт. Пізнавальна інформація

Також вважалося, що якщо покласти на подушку крихти від весільного торта, то неодмінно присниться майбутній чоловік.

Весільні торти стали дійсно популярними протягом 19-го сторіччя, і замість простого кекси з родзинками до змін тортику були додані зміни, і саме з тих пір використовувалося художнє оформлення торта.

Спочатку він з’явився просто, як дуже смачне кондитерський виріб. Але потім, і не в останню чергу завдяки кіно, він став чи не символом успішного весільного торжества. Фантазії кондитерів, творчість дизайнерів, так і просте людське марнославство перетворило весільний торт в культ.

Весільний торт. Пізнавальна інформація

Весільний торт ріс в розмірах. Він набував неймовірні архітектурні форми. Дизайнери перетворювали його у твори мистецтва. Весільний торт набував не тільки все більший фізичний вагу, але і значимість для всієї весільної церемонії.

Весільний торт. Пізнавальна інформація

У російського національного весільного застілля дивно складні і багаті традиції, пов’язані з весільною випічкою. У древнеязыческие часи коровай у слов’ян вважався священним хлібом, і без нього неможлива була жодне весілля.

Коровай на Русі готували з дотриманням багатьох обрядів і правил.

Так, виготовити тісто повинна була тільки заміжня жінка, випекти — чоловік, нарізати — дитина, а роздачу шматочків короваю запрошеним доручали свату — «каравайнику».

Весь процес виготовлення короваю супроводжувався співом особливих «каравайных» пісень, виконуваних «каравайницами». До початку обряду освячення шлюбу молоді повинні були першими доторкнутися до короваю особами і поплакати.

Весільний торт. Пізнавальна інформація

Весільні короваї прикрашалися складними візерунками з тіста і гілочками калини, якій з язичницьких часів приписують містичні властивості.

Весільний торт. Пізнавальна інформація

Звичайно, весільне меню різних країн по-різному, проте поняття, з якими асоціюється те або інше блюдо, скрізь схожі — мабуть, тому, що всюди люди прагнуть знайти щастя і знайти вірність у коханні та шлюбі.

Варіанти приготування весільного торта

Існує безліч варіантів приготування весільного торта.

Один з найпопулярніших, звичайно ж, багатоярусний торт. Яруси торта, сложенны один на інший, або преподнесенны на спеціальній підставці, де кожен ярус укладається на окрему страву і кріпиться на металевих або скляних ніжках.

Весільний торт. Пізнавальна інформація

Виглядає такий весільний торт він дуже урочисто, ефектно виглядає на фотографіях і дуже привертає увагу гостей.

Коржі різних ярусів можна приготувати за різними рецептами, розташувавши їх на підставках. Вийде цікаво і дуже красиво.

Весільний торт. Пізнавальна інформація

Так само можна зустріти квадратні торти, торти у вигляді серця, і вже зовсім оригінальні — у формі замків, автомобілів, диванів, подарункових коробок і т. д. і т. п.

Весільний торт. Пізнавальна інформація
Весільний торт. Пізнавальна інформація

Словом, все залежить від вашої фантазії і можливостей. До зовнішнього вигляду торта, створюваного для весілля, підходять дуже серйозно.

За традицією його прикрашають «щасливими талісманами» — трояндочками, фігурками, стрічками, дзвіночками.

останнім часом прикрашання тортів все більшу популярність отримують шикарні букети з живих, зацукрованих або марципанових квітів. Справді, вигляд такого королівського торта захоплює дух!

Традиційні фігурки голубів або нареченого і нареченої, якими прикрашають верхній ярус торта, теж представляють величезний вибір на будь-який смак і колір.

Це не тільки романтичні принци та принцеси, але і смішні сценки з життя нареченого і нареченої, а також герої улюблених мультфільмів, наприклад, ті ж Шрек і Фіона або Міккі і Міні.

Весільний торт – один з обов’язкових атрибутів весільного торжества. Його поява в святковому залі, як правило, – одна з хвилюючих моментів весілля. І чим краще це мить підготовлено, тим вона яскравіше і памятнее для всіх присутніх!

Короткий опис статті: весільний торт Весільний торт відіграє важливу роль у весільному торжестві. Саме з ним пов’язані завершальні події свята. весільний торт, коровай, весілля, наречена, наречений

Джерело: Весільний торт. Пізнавальна інформація

Весільний торт. Пізнавальна інформація Весільний торт відіграє важливу роль у весільному торжестві. Саме з ним повязані завершальні події свята. Крім того, весільний торт вважається символом достатку та сімейного благополуччя.

Також ви можете прочитати