Торти з мастики

Весільний торт: скільки замовляти?

15.09.2015

Весільний торт: скільки замовляти?
Перш ніж замовити весільний торт, необхідно заздалегідь розрахувати, яка кількість торта вам буде необхідно. Не помилитися в розрахунках вам допоможе матеріал цієї статті.

Щоб весільний торт замовити за всіма правилами, необхідно для початку вирахувати його оптимальний розмір, який буде залежати від кількості гостей. Тому, замовлення весільного торта ми радимо робити тоді, коли ви вже знаєте точну кількість гостей.

Фахівці кондитерської справи стверджують: шматочок торта на одну людину повинен важити, в середньому, 150 грамів. Якщо шляхом множення грамів в одному шматочку на число запрошених у вас не виходить круглої цифри, наприклад, 2 або » 3 кг «, схиляйтеся до більшого.

Існує думка, що при замовленні торта краще замовити торт менше ніж того вимагає кількість гостей присутніх на весіллі — торт виноситися в кінці вечора всі гості досиджують до цього моменту, та й не у всіх вистачає сил, після ситного урочистої вечері, з’їсти шматочок солодкого дива. Дозвольте з вами не погодитися. Дійсно, до того моменту коли виноситься торт, деякі з гостей можуть покинути свято, так і ситий шлунок не дозволить по-справжньому насолодитися кулінарним шедевром. Але, адже, найчастіше, все відбувається зовсім навпаки, гості, включаючи молодих батьків та бабусь і дідусів, веселяться до пізньої ночі, не поспішаючи розходитися по домівках. І не забувайте про те, що часто після всіляких наїдків, дуже хочеться з’їсти шматочок чого-небудь солоденького.

Який форми торт замовити на весілля?

найпоширеніший весільний варіант — це, звичайно, багатоярусний торт. Якщо ви вирішили, що саме такий торт повинен прикрасити Ваше весільне торжество, тоді вам необхідно знати наступні момент:

Вагова категорія такого шедевра безпосередньо залежить від кількості солодких «поверхів»: три «поверху» починаються з 5,5 кілограмів. а якщо ви справжні ласуни і не мислите свого весілля без торта вагою 12 кілограмів і більше, то це вже 5 — «поверхова» диво! Великим плюсом ярусного торта є і те, що вам з вашою половинкою не доведеться сперечатися з-за того яким повинен бути ваш торт, адже один ярус може бути ягідним, другий горіховим, третій складатися їх безе, четвертий радувати полуницею і збитими вершками, ну а п’ятий, можливо, повинен бути з гіркого шоколаду, щоб гості могли з чистою совістю крикнути: «Гірко!».

Наступний за популярністю замовлення — це, так званий «моноліт». Прямокутні, квадратні, круглі, у формі піраміди — всі ці торти, відносяться до даної категорії. Найбільший плюс такого торта, це те що він не обмежений у вазі, він може важити як один кілограм так і всі тридцять! І не варто думати, що таким тортом ви не зможете здивувати гостей, адже проста форма-це відмінний полотно для творчості — фрукти, квіти, написи, фігури, свічки!

Саме головне не тягніть і заздалегідь вибирайте кондитерську компанію, адже при замовленні торта на весілля вам потрібно буде вирішити масу питань: вага, дизайн, начинка, зберігання, доставка до ресторану, оренда чи купівля підноса або многояруснй підставки для винесення торта. Не втрачайте часу, адже за один день практично неможливо виготовити по-справжньому чудовий торт.

Для вашої зручності, ми наводимо таблицю розрахунку ваги весільного торта:

Кількість осіб Вагу Кількість ярусів

15 2 кг 1

20 3 кг 1-2

30 3-4кг 2-3

40 4-5кг 2-3

50 6-7кг 3-4

50 і більше 8 і більше 3-4 на підставці

Гарна ідея — Феєрверки на торт

А ви знаєте, для якого феєрверку не потрібна спеціальна ліцензія? Правильно, для феєрверку на торті. Ці яскраві бездимні фонтанчики вогню можуть зробити церемонію виносу весільного торта ще урочистіше і грандіозніше. Весільні феєрверки для торта зможуть створити неповторну урочисту атмосферу і привернуть увагу кожного гостя. Церемонія виносу весільного торта з феєрверками завжди супроводжується гучними оплесками.

Короткий опис статті: замовлення торта на весілля Весільні сукні. Весільні сукні Ростов-на-Дону. Весільні сукні Ростов. Весільні сукні купити Ростов на дону. Весільні сукні Ростов-на-Дону фото та ціни. Весільні сукні 2015 в Ростові-на-Дону. Весільний салон магазин в Ростові-на-Дону. Купити весільну сукню недорого. Весільні сукні каталог в Ростові-на-Дону. Весільні сукні, Весільні сукні Ростов, Інтернет-магазин весільних суконь Ростов-на-Дону, Весільні сукні 2015 в Ростові-на-Дону, Весільні сукні в Ростові-на-Дону фото і ціни, Весільний салон магазин в Ростові-на-Дону, весільні сукні недорого Ростов-на-Дону, Сукні весільні Ростов-на-Дону, Сукні весільні фото Ростов-на-Дону, Весільні сукні каталог, Ростов весільні сукні, Весільні сукні 2014 Ростов-на-Дону, Весільні сукні в Ростові, Весільні сукні Ростов-на-Дону, Весільні сукні ціни Ростов-на-Дону, пишні Весільні сукні Ростов-на-Дону, Весільну сукню купити Ростов-на-Дону, Салон весільних суконь Ростов-на-Дону, Весільні сукні фото 2015 Ростов-на-Дону, Магазин весільних суконь Ростов-на-Дону

Джерело: Весільний торт: скільки замовляти?

Перш ніж замовити весільний торт, необхідно заздалегідь розрахувати, яка кількість торта вам буде необхідно. Не помилитися в розрахунках вам допоможе матеріал цієї статті. Щоб весільний торт замовити за всіма правилами, необхідно для початку вирахувати його оптимальний розмір, який буде залежати від кількості гостей.

Також ви можете прочитати