Торти з мастики

Весільний торт, весільні торти на замовлення Єкатеринбург

02.08.2015

Весільні торти

Весільний торт, весільні торти на замовлення Єкатеринбург
Весільний торт, весільні торти на замовлення Єкатеринбург
Весільний торт, весільні торти на замовлення Єкатеринбург
Весільний торт, весільні торти на замовлення Єкатеринбург

Весільні торти — хіба можна уявити собі сучасну весілля без цього «дива творіння», мабуть, що немає — це те, що повинно бути завжди. Яких тільки творінь рук кулінарів не зустрінеш на сьогоднішніх святкових столах, вишукані багатоярусні форми з масою різноманітних начинок. А які прикраси можна побачити на весільних тортах, і лебедині пари з ніжно сплетеними довгими шиями, і статуетки молодят, які тримають один одного за руки, і «солодкі» портрети нареченого і нареченої майстерно виконані майстром за допомогою кремів різних відтінків.

Політ фантазії майстра-кулінара та весільні торти з легкістю перетворюються у даний твір не тільки кулінарного мистецтва, але і в шедевр художника. Основою весільного торта, найчастіше, є бісквітний корж, просочений який-небудь смакової сумішшю. До складу просочення можуть входити найрізноманітніші інгредієнти, в тому числі й молочні, і легко алкогольні коктейлі. Прошарку між бісквітними коржами, так само можуть бути найрізноманітнішими, це і з додаванням шоколаду або фруктів, все це, природно, робиться для додання торту свого неповторного смаку.

Для весільного торта можуть прекрасно підійти вершки на рослинній основі, йогуртова низькокалорійна основа або повітряне суфле. А ось від торта на вафельній основі для весілля краще відмовитися, так як при різанні він обов’язково розвалитися на шматочки і придбає не зовсім естетичний зовнішній вигляд. Так само не варто зловживати жирними кремами на основі або прикрашання весільного торта, після ситного святкового столу гостям буде набагато приємніше насолоджуватися легким десертом. Щоб не помилитися з власним смаком, краще всього зробити або замовити пробний торт. Ну а, що б догодити природно різним смакам гостей можна використовувати багатоярусну форму весільного торта, тоді кожен зможе вибрати собі шматочок за смаком.

Саме тому класичні весільні торти роблять багаторівневими, квадратної або округлої форми. Для додання додаткової урочистості і легкості весільного торту, зазвичай використовують рожево-білу кольорову гаму, на якій до того ж чудово виглядає виконаний з жовтого лимонної глазурі золотистий візерунок у вигляді обручок. Однією з особливостей багаторівневих тортів є кулінарний витвір, зібрану з окремих етажерок, кожна з яких має свій смак. Окрасою такого торта обов’язково є сплетіння всіх рівнів «солодкими» мереживними стрічками з різноманітними квітами.

Весільні торти на замовлення — це особливо популярна форма придбання весільного торта у молодят. Вартість весільного торта на замовлення трохи вище, ніж у готових виробів і багато в чому залежить від інгредієнтів і складності форми, від професіоналізму майстра-кулінара, якому робиться замовлення, ну і, звичайно ж, ваги торта. При розрахунку ваги весільного торта прийнято користуватися цифрами 150-200 грамів на одну людину.

Яке ж весілля може обійтися без шикарного торта? Організація весілля буде виконана на 5+, якщо Ви довіритеся фахівцям компанії Комільфо.

Особливою популярністю останнім часом користуються форми тортів використовуються в західних країнах, це своєрідні тістечка, зібрані воєдино на кілька рівнів і оздоблені так, що створюється враження цілісності. Так само, не менш модними стали шматочки торта, що подаються гостям в окремих коробочках. Ці тенденції поступово приживаються і в Росії.

Цікаво, що за старовинними придане розрізання весільного торта є символом об’єднання у міцну сім’ю двох люблячих сердець, а роздаючи шматочки весільного торта молодята як би діляться своїм щастям з присутніми на їх святі гостями.

Короткий опис статті: весільні торти Весільні торти

Джерело: Весільний торт, весільні торти на замовлення Єкатеринбург

Весільні торти Весільні торти — хіба можна уявити собі сучасну весілля без цього «дива творіння», мабуть, що немає — це те, що повинно бути завжди. Яких тільки творінь рук кулінарів не зустрінеш на сьогоднішніх святкових столах, вишукані багатоярусні форми з масою різноманітних начинок.

Також ви можете прочитати