Як можна прикрасити пляшки шампанського на весілля? (11 зразків

05.10.2016

Як оформити пляшки з шампанським на весілля? (11 фото)

Традиція прикрашати пляшки з шампанським на весілля – це відмінний спосіб виділитися, в черговий раз підкреслити своє унікальне почуття смаку, а також відтворити особливу урочисту атмосферу.

Переглядаючи каталоги з готовими оздобленими пляшками, ми рідко замислюємося над тим, що, виявляється, зробити подібне, а, можливо, і краще, зовсім неважко своїми руками, для цього достатньо трохи терпіння, фантазії, вільного часу і, звичайно, необхідних матеріалів. Оригінальний декор весільного шампанського повинен поєднуватися із загальним стилем урочистості, а також передбачає використання традиційної весільної символіки.

А ви коли-небудь замислювалися, звідки взялася така цікава традиція? Насправді, навіть дослідники історії весільного фольклору, не можуть відповісти на це питання, однак, існує цікава наступна цікава версія, виходячи з якої, традиція бере свій початок в Малоросії. Там замість пляшок виступали бичок і корова, пов’язані стрічкою за рогу, їх підносили як дорого весільного подарунка молодятам.

Звісно, з часом, традиція дарувати дорогих биків перетворилося в більш витончену традицію дарувати дорогий алкоголь. При цьому довгий час зберігалася традиція перев’язувати дві пляшки стрічкою, між іншим, спочатку це необов’язково повинно було бути шампанське, його міг замінити дорогий коньяк або вино.

Сьогодні з шампанським на весілля пов’язані деякі традиції і звичаї. Наприклад, вважається, що його необхідно зберігати до першої річниці весілля (випивається перша пляшка) і до народження первістка (випивається друга пляшка).

Саме тому наречені намагаються, як можна красивіше прикрасити шампанське, бо воно тривалий час буде прикрасою будинку. Як прикрасити пляшки, щоб вони вдало вписувалися в загальну концепцію та тематику свята? Дуже просто, для цього не потрібно бути дизайнером або людиною мистецтва, достатньо лише приділити цьому процесу небагато часу.

З чого почати?

насправді, при бажанні, ви зможете оформити пляшки шампанського навіть краще, ніж професіонали, адже тільки вам відомо, що конкретно ви хочете отримати в результаті. Існує безліч технік, з якими легко зможе впоратися будь-який, головне, для початку потренуватися, щоб не зіпсувати дороге шампанське.

Вибираючи ту чи іншу тематику, пам’ятайте, що в одному стилі з шампанським, повинні бути прикрашені і келихи молодят. Звичайно, це не є обов’язковим правилом або який-то прикметою, однак, так робиться виключно з естетичних міркувань.

Іноді келихи прикрашають і залишають їх в якості декору, а на самому святі молодята п’ють із звичайних келихів, щоб не псувати святкові, іноді їх і зовсім не зберігають, а продають на весільному аукціоні. З пляшками ж справи йдуть інакше.

Як підготувати пляшки?

Якщо ви все-таки вирішите прикрашати шампанське своїми руками, то для початку його потрібно буде акуратно відокремити від паперової етикетки і підготувати поверхню скла. Для цього наберіть великий таз теплої води, зробіть в ньому мильний розчин і опустіть туди пляшку. Потрібно буде почекати близько півгодини, після чого можна акуратно зняти етикетку і зчистити жорсткою губкою залишки клею.

Мило, звичайно, знежирить поверхню скла, але для вірності, протріть насухо, а потім змочіть спиртом або ацетоном. По суті, це загальна технологія підготовки пляшки, яка застосовується практично для будь-якого оформлення.

Прикраса шампанського з допомогою стрічок

В принципі, якщо ви вирішили скористатися однією з найбільш традиційних ідей – прикраса з допомогою стрічок, то знімати етикетку необов’язково. Результат виходить ошатний, святковий, а впорається з технологією під силу кожному. Зазвичай стрічки вибираються в тон весілля, або ж – білі і чорні, під стати вбрання нареченого і нареченої.

Взагалі тематика прикраси пляшок в стилі «Наречений і наречена» отримали широке поширення серед майбутніх молодят, в них додають якісь деталі образу, які, згодом, можна буде дізнатися в образах наречених. Наприклад, прикраси зі стрічок доповнюють мереживом, у вигляді спіднички нареченої або фати, кріплять на стрічки стрази, квіти (живі або з тканини).

Іноді стрічки замінюють зазвичай мотузкою, якою щільно обмотують пляшки, особливо цікаво таке шампанське виглядає на весіллях в морській або еко-тематики. Щоб мотузка не виглядала зовсім невесело, її доповнюють необхідними елементами декору: морськими черепашками або зірками, намистом, бантами, елементами рослинного світу і так далі.

Декорування за допомогою фарб і пензлів

Взагалі всі методи прикраси святкових пляшок поділяються на два основних підвиди: прикраса з допомогою текстилю, до якого відносять всілякі стрічки, нитки, шиття спеціальних чохлів, створення стрічкових квітів і так далі.

Другий підвид – це розпис з допомогою фарб, зазвичай, це або декупаж. або вітражна техніка, також популярністю користується ліпнина з полімерної глини. До речі, останні дуже органічно виглядають, як на шампанському, так і на келихах: зазвичай це невеликі трояндочки, перлинки або інші квіточки, які доповнюють стрічками та мереживом.

Іноді ці два підвиди перетинаються між собою, в цілому, можна прикрашати і змішувати стилі, як душі заманеться, головне, створення цілісної та гармонійної картинки, що відповідає загальній стилістиці свята.

Нерідко можна зустріти варіанти, коли весільні пляшки та келихи прикрашають за допомогою святкової гравіювання: для цього їх необхідно віднести фахівця, який зможе нанести на скло, зазначені вами написи. Зазвичай це дата весілля, імена молодят або якась гарна цитата з улюбленого фільму або книги.

Оригінально виглядає прикраса шампанського з допомогою оксамитового покриття (наприклад, на одну пляшку наносять чорний колір, а на іншу – білий). На підготовленому полотні наносять або викладають малюнки з страз і перлів, знову-таки, тематикою залишаються весільні символи: кільця, ініціали наречених, серця і так далі.

Короткий опис статті: бокали на весілля Традиція прикрашати пляшки з шампанським на весілля – це відмінний спосіб виділитися, в черговий раз підкреслити своє унікальне почуття смаку. Ми підготували для вас кілька ідей.

Джерело: Як можна прикрасити пляшки шампанського на весілля? (11 зразків)

Як можна прикрасити пляшки шампанського на весілля? (11 зразків Як оформити пляшки з шампанським на весілля? (11 фото) Традиція прикрашати пляшки з шампанським на весілля – це відмінний спосіб виділитися, в черговий раз підкреслити своє унікальне почуття смаку, а також відтворити особливу урочисту атмосферу.

Також ви можете прочитати