Як оформити торт на перлову весілля . WomanFAQ, сайт про красу і здоровя .

15.08.2015

Як оформити торт на перлову весілля

Як оформити торт на перлову весілля . WomanFAQ, сайт про красу і здоровя .

Перлова весілля означає, що пара прожила разом вже 30 років. Такий ювілей спільного шлюбу обов’язково потрібно відзначити. Але іноді постає питання про торті. Адже саме він буде одним з головних на святковому столі. І якщо з вибором коржів і крему все зрозуміло, то залишається питання його оформлення.

Насамперед торт на перлову весілля можна прикрасити виходячи з назви. Це може бути ніжно білий або злегка кремовий торт, прикрашений розсипом перлів. При цьому перли може бути на верхній і на бічних сторонах торта. Розташувати його поодинці або цілими гронами. Не менш красиво буде виглядати кольє у вигляді перлів, що прикрашає верхівку торта.

Так як перли тісно пов’язаний з морською тематикою, можна спробувати прикрасити торт у цьому напрямку. Для цього необхідно кілька черепашок, зроблених з шоколаду, коралів і інших мешканців моря. Сам торт може бути ніжно-бірюзового кольору. А щоб він ще більше нагадував морську тематику, створити невеликі хвилі і посадити на нього чоловіка і жінку русалок.

Торт на перлову весілля може бути навіть червоним і у вигляді серця. Зверху розмістити велику мушлю з перлиною всередині і розсипати навколо багато маленьких. Незвично і дуже цікаво буде виглядати торт у вигляді перлини. Він буде білим, круглим і розміщуватися на блискучому блюді.

Не менш красиво і ніжно буде виглядати торт, прикрашений квітами і кількома перлинами між ними. Можна посадити зверху лебедів або навіть двох золотих рибок. Адже не обов’язково дотримуватися якогось певного відтінку і фігур. Можливо парі захочеться щось своє, що тільки їм приносить радість і викликає посмішку.

Якщо важко визначитися, то завжди є можливість підглянути безліч ідей в інтернеті або попросити показати каталог там, де буде замовлятися торт. Можливо кондитер сам підкаже цікаву ідею і торт вийде дійсно незвичайний і смачний.

Короткий опис статті: торт на весілля Перлова весілля означає, що пара прожила разом вже 30 років. Такий ювілей спільного шлюбу обов’язково потрібно відзначити. Але іноді постає питання про торті. відзначити, потрібно, обов’язково, іноді, встає, торті, питання, шлюбу, спільного, означає, весілля, прожила разом, ювілей, Такий, Перлова

Джерело: Як оформити торт на перлову весілля » WomanFAQ — сайт про красу і здоров’я |Догляд за тілом, обличчям, волоссям|Манікюр, нарощування нігтів|Весільний розділ

Як оформити торт на перлову весілля Перлова весілля означає, що пара прожила разом вже 30 років. Такий ювілей спільного шлюбу обовязково потрібно відзначити. Але іноді постає питання про торті. Адже саме він буде одним з головних на святковому столі.

Також ви можете прочитати