Як прикрасити торт: оригінальні ідеї з фото для натхнення

30.08.2015

Як прикрасити торт: оригінальні ідеї з фото для натхнення

Незамінний чаювання в теплій атмосфері, на кухні, часто супроводжується солодким шедевром, тортом . А коли цей шедевр виготовлений своїми руками йому немає ціни. Більше того, в наш час приготувати торт для багатьох господинь не проблема і в кожній з них є свої рецепти улюблених ласощів. Але торт повинен бути не тільки смачним, але і красивим це є одним з головних успіхів, що торт буде з’їдений до останньої крихти. Як прикрасити торт: оригінальні ідеї з фото для натхнення

Прикраса тортів в домашніх умовах насправді не складно, тут знадобиться лише фантазія і різноманітні смаколики: різні види горіхів, шоколад, какао-порошок, шоколад, ягоди, фрукти, зефір, навіть маленькі печива, і цукерки. Варто тільки захотіти, і прикрасити торт в домашніх умовах проявивши трохи фантазії, стане для вас приємним проведенням часу.

Почнемо з найбільш простого способу як прикрасити торт з допомогою солодкого конфетті. Для цього торт рясно намажте кремом, особливо приділіть увагу краях і посипте торт з усіх боків цукровими конфетті (вони продаються в будь-якому продуктовому магазині). Такий торт виглядає просто, але дуже ошатно.

Можна здивувати своїх гостей прикрашеним тортом у вигляді вишивки. Вишивати вам не доведеться, варто тільки купити кондитерську присипку знайти підходящий візерунок на трафареті, який можна відтворити за допомогою згаданої вище присипки на торті змазаним кремом.

Можна зробити акцент не тільки на красу, але і на користь. Оформлення тортів свіжими фруктами або ягодами – відмінне рішення. Декор можна вдосконалити печивом у шоколаді, яке викладіть по краях торта. Такий десерт може догодити будь-якому затятому сластьона. Подивитися, як красиво викласти фрукти на тортику можна у статті «Оформлення фруктової нарізки» .

Це найлегші способи прикрашання тортів в домашніх умовах, зараз розповімо більш складні і красиві способи.

Короткий опис статті: оригінальні торти Прикраса тортів в домашніх умовах: доступні і прості ідеї у фотографіях. Оформлення тортів своїми руками на свята для дорослих і дітей. Прикраса тортів фруктами, шоколадом, кремом, горіхами, безе, зефір, желе, печивом, цукерками.

Джерело: Як прикрасити торт: оригінальні ідеї з фото для натхнення

Як прикрасити торт: оригінальні ідеї з фото для натхнення Незамінний чаювання в теплій атмосфері, на кухні, часто супроводжується солодким шедевром, тортом . А коли цей шедевр виготовлений своїми руками йому немає ціни.

Також ви можете прочитати