Торти з мастики

Як вибрати термос для супу і другого. Будова харчового термоса, FB.

19.09.2015

Як вибрати термос для супу і другого. Будова харчового термоса

Якщо ви часто буваєте в далеких поїздках, любите активний відпочинок або працюєте по 12 годин в день на підприємстві, то вам обов’язково знадобиться термос для супу і другого. Подібний виріб збереже обід теплим протягом багатьох годин. Головне — правильно вибрати харчовий термос. Для початку, звичайно, варто визначити, з якого матеріалу ви хочете виріб і для яких цілей.

Будова термоса

Основне призначення подібних ємностей полягає в перенесенні готових страв і збереженні їх тепла. Це вказує на те, що термос для супу і другого володіє особливою будовою. Стінки виробу повинні захищати вміст від зовнішніх низьких температур, а також не випускати тепло зсередини. Теплоємність стінок термоса повинна бути максимальною, а теплопровідність, навпаки, мінімальної. В іншому випадку їжа та напої будуть швидко остигати.

У цілому ж виріб має кілька основних частин: горловину, прокладку, кришку, контейнер і колбу. Кожна з деталей виконує певну функцію. Колба, наприклад, являє собою внутрішній посудину, де знаходиться їжа. Між колбою і контейнером повинен бути шар теплоізоляції, який знижує теплопровідність і підвищує теплоємність. Контейнер — це зовнішній посудину. Деякі термоси для супу і другого можуть бути оснащені ручкою для перенесення і спеціальної складаний ложкою.

Призначення

При виборі термоса варто звернути увагу на кілька основних параметрів. В першу чергу слід визначитися з призначенням виробу. Існує кілька видів термосів.

Харчової необхідний для збереження тепла їжі. Такий термос з широким горлом може мати у комплекті кілька контейнерів. Їсти з них набагато зручніше. Досить просто викласти вміст з термоса.

Вироби для напоїв, кави та чаю мають вузьку горловину. Вона дозволяє акуратно розливати вміст по гурткам, не проливаючи його.

Існують універсальні термоси, які володіють відразу декількома відсіками з горловинами різних розмірів. Це просто ідеальний варіант. Так, в ємність з вузьким горлечком можна влити чай або будь-який інший напій, а у посуд з широким горлом налити суп або покласти друге.

Головне — функціональність

Термоси бувають різні і можуть виконувати абсолютно різноманітні функції. Наприклад, термокружка. Це виріб оснащено спеціальною ручкою, виконаної з матеріалів, які не нагріваються. Крім цього, у термокружки дуже зручна кришка. Горловина термоса виготовлена також з ненагревающегося матеріалу. Це дозволяє пити гарячий напій прямо з ємності. Термокружка можна використовувати для заварювання кави або чаю навіть в похідних умовах. Це завжди зручно і практично.

Для любителів риболовлі ідеально підійде плаваючий термос для супу і другого. Це виріб, потрапивши у воду, не тоне. Весь секрет у тому, що термос такого плану виготовлено з пористих і досить легких матеріалів. У деяких випадках така особливість буває доречною.

Термос-сумку можна переносити без пакету. Такий виріб оснащено спеціальним ремінцем. Його можна просто повісити на плече. звільнивши руки. Термос харчовий може бути виконаний у вигляді рюкзака. У цьому випадку можна переносити великі об’єми їжі не перегружаясь.

Крім цього, існують вироби з підігрівом. В основному вони працюють від батареї або від прикурювача в автомобілі. Завдяки таким термоса можна не турбуватися про те, що їжа може охолонути. У будь-який момент є можливість її підігріти.

Матеріал також має значення

На даний момент виготовляють термоси з різних матеріалів. З яких? Колба, яка розташована всередині, може бути зроблена з скла. Термос харчовий такого плану в першу чергу гігієнічний. До того ж виріб легко миється. Адже їжа не пристає до стінок колби. Однак подібні термоси володіють одним істотним мінусом — крихкістю. Одне незручне рух може призвести до того, що колба просто розсиплеться на тисячі дрібних уламків.

Контейнер-термос може бути виготовлений з металу. Зазвичай для створення подібних виробів застосовують матеріали, які не піддаються впливу іржі. Тому про корозії в даному випадку можна не хвилюватися. Вона не з’явиться.

Не найкращий варіант — пластикові колби. Насамперед, вироби з такого матеріалу дуже погано тримає тепло. Звичайно, значно поліпшити становище може дзеркальне напилення. Ще один недолік таких термосів — крихкість. Колба може швидко прийти в непридатність, зламавшись або розбившись.

Зовнішній корпус

Термос для супу і другого складається з декількох частин, і кожна з них може бути виготовлена з будь-якого матеріалу. Зовнішній корпус може бути виконаний з пластику. Цей матеріал значно полегшує вага самого термоса. Для багатьох цей момент дуже важливий.

Корпус з металу набагато надійніше і міцніше, важче, але довговічніше. Скляні вироби зустрічаються рідко, так як це не самий практичний матеріал.

При виборі термоса для супу варто враховувати всі перераховані вище нюанси. Тільки в цьому випадку ви зможете придбати якісний виріб.

Короткий опис статті: термос харчовий Якщо ви часто буваєте в далеких поїздках, любите активний відпочинок або працюєте по 12 годин в день на підприємстві, то вам обов’язково знадобиться термос для супу і другого. Подібний виріб збереже обід теплим протягом багатьох годин. термос для супу і другого термос харчовий контейнер термос

Джерело: Як вибрати термос для супу і другого. Будова харчового термоса — FB.ru

Як вибрати термос для супу і другого. Будова харчового термоса Якщо ви часто буваєте в далеких поїздках, любите активний відпочинок або працюєте по 12 годин в день на підприємстві, то вам обовязково знадобиться термос для супу і другого.

Також ви можете прочитати