Який термос для других страв вибрати видання «ВМ.

17.09.2015

Який термос для других страв вибрати – видання «ВМ»

Вибираючи термоси для других страв, варто чітко розуміти, що це спеціальна посуд, яка призначена тільки для їжі. В термос для напою не можна накладати другі страви, навіть якщо горлечко це дозволяє робити і, навпаки, у термос для їжі не варто наливати напої. Такий поділ термосів пов’язано з конструкцією посуду.

Термос для других страв являє собою посуд з широким горлом і ємністю до 3 літрів. В комплект входить термос, миска і ложка або вилка.

Не рекомендується вибирати посуд з термоконтейнері. Він не має вакуумної колби, і збереження тепла відбувається за рахунок ізоляційного матеріалу. Даний матеріал укладається між стінками посуду і не на довго зберігає тепло їжі. Термоконтейнер розрахований на 2 або 3 години збереження тепла їжі. Звичайний термос для їжі зберігає їжу гарячою протягом 12 годин.

При виборі термоси для їжі звертайте увагу на матеріал виготовлення колби. В основному вона виготовляється з нержавіючої сталі або скла. Термос з нержавіючої сталі більш легкий і ударостійкий. Термос зі скляною колбою вважається більш гігієнічним посудом. При цьому поводитися з нею необхідно обережно, оскільки скло легко розбити. Фахівці рекомендують для дітей вибрати термос зі скляною колбою. Крім того, термос зі скляною колбою рекомендується використовувати для життя в місті, а для походів вибирати посуд з нержавіючої сталі.

Обсяг термосів залежить від любові людини до їжі. Але, якщо зберігатися їжа буде не більше 6 годин, то достатньо мати термос об’ємом 0,5 літрів. Для більш тривалого зберігання краще використовувати літровий термос.

У відношенні форми, ручки і кольору обмежень немає. Все залежить від бажання людини.

Сьогодні на ринку з’явилися термоси з контейнерами, які також підходять для других страв. Такі термоси зручні у використанні, т. до в кожну ємність можна покласти різні страви. Наприклад, в 1-й контейнер можна покласти кашу, у 2-й — м’ясо, а в 3-й — салат.

При покупці термоса уважно огляньте колбу, яка не повинна мати дефектів. Якщо вдома ви звернули увагу, що термос не тримає тепло, то краще відразу ж повернути товар в магазин, т. до в нім є внутрішній дефект.

Короткий опис статті: термос зі скляною колбою Який термос для других страв вибрати – видання «ВМ» Який термос для других страв вибрати, термос

Джерело: Який термос для других страв вибрати – видання «ВМ»

Який термос для других страв вибрати – видання «ВМ» Вибираючи термоси для других страв, варто чітко розуміти, що це спеціальна посуд, яка призначена тільки для їжі. В термос для напою не можна накладати другі страви, навіть якщо горлечко це дозволяє робити і, навпаки, у термос для їжі не варто наливати напої.

Також ви можете прочитати